Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Berenberg verlaagt koersdoel Nedap

Berenberg verlaagt koersdoel Nedap
Beeld: Nedap

(ABM FN-Dow Jones) Berenberg heeft maandag het koersdoel voor Nedap met een euro verlaagd naar 63,00 euro, bij handhaving van het Houden advies. 

Naar aanleiding van de cijferrapportage van vorige week concludeerde analist Trion Reid in een rapport dat de omzetgroei vertraagde, wat gevolgen heeft voor de marges.

Reid is vooral bezorgd over de stijgende personeelskosten, gelet op de operationele hefboom, waardoor het management onder meer de margedoelstellingen voor 2025 moest uitstellen. 

Nedap rekent zelf weer op een aantrekkende groei in de tweede helft van 2024. Berenberg wees erop dat de vergelijkingsbasis dan ook gunstiger wordt. 

De zakenbank stelde de taxaties maandag neerwaarts bij en noemde de waardering van het aandeel "redelijk fors". 

Het aandeel Nedap sloot vrijdag in Amsterdam op 67,80 euro.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Slotcall: hele AEX kleurt groen, beleggers hopen op uitweg handelsoorlog, maar de klok tikt
  2. Is het koopadvies van Nedap nog wel terecht?

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Nedap N.V. kopen verkopen

71% zegt kopen

7 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.