Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Galapagos AEX:GLPG.NL, BE0003818359

  • 35,600 9 dec 2022 17:38
  • -0,300 (-0,84%) Dagrange 35,400 - 36,110
  • 283.635 Gem. (3M) 204,7K

The Origins of Galapagos: veiling 10 gesigneerde boekjes voor goed doel African Parks

70 Posts
Pagina: «« 1 2 3 4 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. beagle06 2 juli 2019 00:16
    Zo, prachtige veiling afgesloten. Piddybull had om 11 uur hoogste bod van 1600 euro, Mello kwam 7 minuten later nog met bod van 1700 euro. Beide heren worden uitgenodigd voor lunch en rondleiding. Omdat er meerdere biedingen van 200 euro zijn, zal ik dertien gesigneerde boeken uitgeven. Met mijn verdubbeling van hoogste bedrag komt daarmee het totale bedrag voor African Parks uit op 10.040,56 euro (plus de bedragen die de bieders die niet gewonnen hebben toch overmaken, super!). Een heel erg mooi bedrag, zal African Parks erg blij mee zijn. Iedereen enorm bedankt!
  2. forum rang 7 de tuinman 2 juli 2019 00:17
    quote:

    Piet2010 schreef op 1 juli 2019 23:27:

    [...]
    Ik zit zelf wel bij een eerste 10 dus is gelukt, maar zou me niets verbazen als Onno straks 15 of 20 ter beschikking stelt en dus meer binnenhaalt voor het goede doel. Dat deed hij ook toen er een aantal fysieke aandelen verkocht werden (waarvan er ook 1 bij mij aan de muur hangt.. :-)
    Zul je zien..de 1e 15... 3x keer raden wie er dan net naast zit.

    Oh..
  3. _Giulietta_ 2 juli 2019 08:54
    quote:

    Lama Daila schreef op 2 juli 2019 00:09:

    Jammer, ik zit bij de 4 die juist 1 EUR te weinig geboden hebben. Geen tijd gehad vanavond anders had ik mijn bod wel wat verhoogd.
    Ik zit in hetzelfde schuitje, echter als ik het goed begrijp worden er een aantal extra ter beschikking gesteld. Nog niets vernomen, maar ik wacht rustig af. :)
  4. galaking 2 juli 2019 17:40
    Ik heb er helaas geen een kunnen bemachtigen, maar wel een donatie gedaan aan African Parks. Ik hoop wel dat het boek (zonder handtekening van Onno?) wel beschikbaar kan komen voor de geïnteresseerde aandeelhouders. In ieder geval is het vandaag een goed begin voor het volgende decennium.
  5. no brains included 2 juli 2019 20:27
    Heb ook een exemplaar te pakken. Als de veiling vandaag afliep, dan zou ik ook 1700€ geboden hebben om op de eerste plaats te komen. Jaarwinst tot nu zou dat wel toelaten;-) Met dank aan de inhoudelijke posters! Gelukkig zijn er ook enkele van hen die een exemplaar in handen krijgen.
70 Posts
Pagina: «« 1 2 3 4 »» | Laatste |Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

Galapagos Meer »

Koers 35,600   Verschil -0,30 (-0,84%)
Laag 35,400   Volume 283.635
Hoog 36,110   Gem. Volume 204.683
9 dec 2022 17:38
Premium

Galapagos is voorlopig dood geld

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Inloggen Ontdek IEX Premium

Gerelateerde Video's

  1. video thumbnail

    Galapagos gaat als de brandweer

    31 maart 2017 14:21 - Vimeo

  2. video thumbnail

    Arend Jan Kamp over hoofdkantoren

    7 februari 2017 16:38 - Vimeo

  3. video thumbnail

    Arend Jan Kamp over biotech

    2 februari 2017 16:33 - Vimeo

  4. video thumbnail

    Arend Jan Kamp over Galapagos

    9 juni 2016 16:08 - Vimeo

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links