Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Air France-KLM haalt weer geld op

Air France-KLM haalt weer geld op
Beeld: KLM

(ABM FN-Dow Jones) Air France-KLM wil 300 miljoen euro ophalen met de uitgifte van diepachtergestelde converteerbare obligaties. Dit maakte het luchtvaartbedrijf woensdag bekend.

De opbrengst zal Air France-KLM aanwenden voor het terugbetalen van uitstaande perpertuals, obligaties zonder einddatum, die in april 2021 werden uitgegeven en worden aangehouden door Frankrijk.

CMA CGM heeft al laten weten deel te nemen aan de uitgifte naar rato van het belang in Air France-KLM van 9,0 procent.

Bron: ABM Financial News


Vanaf Beursplein 5 volgt de redactie van ABM Financial News de ontwikkelingen op de beurzen, en de Amsterdamse effectenbeurs in het bijzonder, op de voet. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Air France-KLM 62% zegt verkopen 32 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Air France-KLM

1,540 24 mrt
-0,050 -3,14%
Premium

Air France-KLM maakt een knappe turnaround

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Inloggen Ontdek IEX Premium

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links