Ontvang nu dagelijks onze kooptips!
word abonnee
sluiten ✕
Ruim 146 miljoen coronabesmettingen wereldwijd
Door
op zondag 25 april 2021
Views: 3.866
Nieuwswaarde nog steeds nul komma nul precies
Dit soort berichten begint mij te jeuken. Zou je misschien de volgende keer het getal van besmettingen kunnen afzetten tegen: - wereldbevolking - aantal vals positieven - aantal getestte mensen - aantal mensen dat op IC terecht komt - aantal mensen dat jaarlijks overlijdt - ... Lijkt nu meer op RIVM propaganda
En wat is nou helemaal 146,5 miljoen op een wereldpopulatie van bijna 8 miljard ,en het zijn besmettingen, geen doden , non nieuws is dit.
Branco P schreef op 25 april 2021 11:06 :
Nieuwswaarde nog steeds nul komma nul precies
Je mag "het nieuws" ook via de site van Lange Frans ofzo volgen hoor...
SimpeleZiel schreef op 25 april 2021 11:17 :
Dit soort berichten begint mij te jeuken. Zou je misschien de volgende keer het getal van besmettingen kunnen afzetten tegen:
- wereldbevolking
- aantal vals positieven
- aantal getestte mensen
- aantal mensen dat op IC terecht komt
- aantal mensen dat jaarlijks overlijdt
- ...
Lijkt nu meer op RIVM propaganda
What's in a name...
dre1960 schreef op 25 april 2021 11:19 :
En wat is nou helemaal 146,5 miljoen op een wereldpopulatie van bijna 8 miljard ,en het zijn besmettingen, geen doden , non nieuws is dit.
Zou het misschien nieuws kunnen zijn omdat blijkt dat een percentage van deze besmette personen ernstig ziek worden of zelfs dood gaan? Of hebbie op Feesboek gelese dat Corona nie bestaad?
H.A.B.S. schreef op 25 april 2021 12:36 :
[...]
What's in a name...
Je hoort me niet zeggen dat Corona een simpel griepje is. Ook accepteer ik niet voor wappie oid uitgemaakt te worden of hieraan geleijk te worden gesteld. Wel ben ik van mening dat de hele aanpak, niet alleen in Nederland, totaal overdreven is en niet in verhouding staat tot de bijkomende schade. Never waste a good crisis zullen de elite/bestuurders denken. Zolang wij als schaapjes hun op de blauwe ogen geloven zal het niet veel beter worden helaas.
Corona is een blijvertje.....elk jaar prikje halen tegen nieuwe mutanten.
H.A.B.S. schreef op 25 april 2021 12:38 :
[...]
Zou het misschien nieuws kunnen zijn omdat blijkt dat een percentage van deze besmette personen ernstig ziek worden of zelfs dood gaan?
Of hebbie op Feesboek gelese dat Corona nie bestaad?
Hou op met je borrelpraat, de cijfers zijn even hoog als influenza .slimmerik, daar gingen mensen ook aan dood, maar dat was maar gewoon griep!!
SimpeleZiel schreef op 25 april 2021 13:09 :
[...]
Je hoort me niet zeggen dat Corona een simpel griepje is. Ook accepteer ik niet voor wappie oid uitgemaakt te worden of hieraan geleijk te worden gesteld.
Wel ben ik van mening dat de hele aanpak, niet alleen in Nederland, totaal overdreven is en niet in verhouding staat tot de bijkomende schade.
Volkomen eens! Mooie post!!!
Never waste a good crisis zullen de elite/bestuurders denken. Zolang wij als schaapjes hun op de blauwe ogen geloven zal het niet veel beter worden helaas.
Over twee jaar gaan we aan de ebola en dat is ook geen griepje. Sterker nog: De IC's blijven leeg omdat je het ziekenhuis niet eens haalt.
dre1960 schreef op 25 april 2021 16:02 :
[...] Hou op met je borrelpraat, de cijfers zijn even hoog als influenza .slimmerik, daar gingen mensen ook aan dood, maar dat was maar gewoon griep!!
De cijfers zijn even hoog... geen idee wat je wilt zeggen, maar het klinkt als het geluid van een wappie. Corona is vele malen besmettelijker dan influenza, corona is 3 maal dodelijker dan influenza, bij mensen die in het ziekenhuis belanden is corona tot wel 5 maal dodelijker, we (de mensheid) heeft nog geen weerstand tegen corona dus er zijn meer mensen tegelijk ziek waardoor de zorg compleet vastloopt.
Corona is echt een zege. We zijn met veel te veel mensen op de wereld. Fijn dat er op een natuurlijke wijze een x-aantal verdwijnen. Kunnen we weer wat beter leven. Is ook goed voor de aarde, milieu, leefomgeving, woningnood, tegengaan van ontbossing, etc. Heerlijk wat een rust. In India is de bevolking ook veel te groot, een halvering zou niet misstaan.
Aantal posts per pagina:
20
50
100