Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

ABU: Uitzenduren blijven onder druk

ABU: Uitzenduren blijven onder druk
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Het aantal gewerkte uren in de Nederlandse uitzendsector is in de afgelopen weken opnieuw hard gedaald. Dit bleek dinsdag uit cijfers van brancheorganisatie ABU.

In periode 3, dat wil zeggen week 9 tot en met 12, namen de uitzenduren met 17 procent af en daalde de omzet ook met 6 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. In periode 2 daalden de uren en de omzet met dezelfde percentages.

De administratieve sector zag de uren afgelopen periode met 30 procent afnemen, terwijl de omzet met 14 procent daalde.

In de technische sector daalde het aantal uren met 12 procent en daalde de omzet met 1 procent.

In de industrie daalden de uren met 9 procent, maar nam de omzet ook nu weer met 2 procent toe.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;