Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Fugro voert laboratoriumcapaciteit op

Fugro voert laboratoriumcapaciteit op
Beeld: Fugro

(ABM FN-Dow Jones) Fugro is van plan zijn labaratoriumcapaciteit met 50 procent op te voeren in Europa en Amerika tegen het einde van 2021. Dit stelde de bodemonderzoeker dinsdag in een persbericht.

De faciliteiten in Brussel, Washington en het Britse Wallingford worden uitgebreid, waardoor testdata sneller verkregen kunnen worden. Fugro wil daarmee inspelen op de toenemende vraag vanuit de energie- en infrastructuursector.

Het aandeel Fugro steeg dinsdagochtend met 0,4 procent tot 8,58 euro. 

Bron: ABM Financial News

Vanaf Beursplein 5 volgt de redactie van ABM Financial News de ontwikkelingen op de beurzen, en de Amsterdamse effectenbeurs in het bijzonder, op de voet. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Fugro 93% zegt kopen 14 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Fugro

10,750 24 mrt
0,000 0,00%
Premium

Zwakke vrije kasstroom Fugro verdient aandacht

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Inloggen Ontdek IEX Premium

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links