Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

RoodMicrotec per 18 december van de beurs

RoodMicrotec per 18 december van de beurs
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Het aandeel RoodMicrotec zal op 15 december voor het laatst verhandelbaar zijn, omdat de beursnotering per 18 december wordt beëindigd na de overname door Microtest. Dit maakten de bedrijven maandagochtend bekend.

Het Italiaanse Microtest heeft na afronding van zijn publieke overnamebod meer dan 95 procent van de aandelen van het bedrijf uit Deventer in handen gekregen en heeft beursbedrijf Euronext daarom gevraagd de notering aan Euronext Amsterdam te beëindigen.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;