Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Nokia zet mes in personeelsbestand

Nokia zet mes in personeelsbestand
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Nokia is van plan om circa 14.000 banen te schrappen, nadat de winst in het derde kwartaal fors terugliep. Dit bleek donderdag uit cijfers van het bedrijf.

Nokia wil het personeelsbestand tegen 2026 terugbrengen van 86.000 naar 72.000 tot 77.000 werknemers.

In het afgelopen kwartaal liep de winst maar liefst 69 procent terug tot 133 miljoen euro, terwijl de omzet met 20 procent daalde tot krap 5 miljard euro.

Analisten geraadpleegd door Visible Alpha mikten vooraf op een winst van 395 miljoen euro op een omzet van 5,7 miljard euro.

Nokia verwacht dat de omzet dit jaar aan de onderkant van de afgegeven bandbreedte uit zal komen. De vergelijkbare operationele marge moet in het midden van de bandbreedte vallen.  

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Reacties

Eerste post
1 Post
Omlaag
    Reactie Reactie van: dd20231019 Laatste reactie
1 Post
Omhoog

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;