Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Philip Morris rekent op winstgroei

NEW YORK (AFN) - Sigarettenfabrikant Philip Morris denkt dit jaar de winst te kunnen laten groeien. Het bedrijf zei dat bij een update over het tweede kwartaal. Eerder had Philip Morris zijn verwachtingen geschrapt vanwege de coronacrisis. De maker van onder meer Marlboro- en L&M-sigaretten denkt nu dat de winst, zonder de invloed van overnames en afstotingen en wisselkoersen, tot ongeveer 7 procent hoger uit kan vallen.

Philip Morris zag in het tweede kwartaal het nodige herstel, met name in de Europese markt waar de marges relatief hoog zijn. Ook het aantal gebruikers van zijn IQOS-apparaat, dat tabak verwarmt, maar niet verbrandt, nam "aanzienlijk" toe. De vullingen daarvoor werden bijna een kwart meer verkocht. Daar stond tegenover dat het aantal verkochte sigaretten met 17,6 procent daalde.

Desondanks daalde de omzet met 13,6 procent tot 6,7 miljard dollar. De operationele winst daalde ruim 14 procent tot 2,7 miljard dollar.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
Philip Morris International

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;