Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel Galapagos AEX:GLPG.NL, BE0003818359

  • 47,190 17 sep 2021 17:38
  • +0,505 (+1,08%) Dagrange 46,200 - 48,750
  • 777.871 Gem. (3M) 409,6K

The Origins of Galapagos: veiling 10 gesigneerde boekjes voor goed doel African Parks

70 Posts
Pagina: 1 2 3 4 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. beagle06 30 juni 2019 10:23
    Beste IEX-leden,

    Vorige week vierden we ons 20 jarig bestaan met een mooi feest in Kapellen. We hebben hiervoor een boekje gemaakt met 20 verhalen over Galapagos. Het leek me een mooi idee om een tiental door mij gesigneerde exemplaren te veilen ten behoeve van een goed doel (dat ik zelf ook ondersteun). Dat doel is African Parks, een not-for-profit organisatie die wildparken beheert in Afrika en hierbij de lokale bevolking nauw betrekt om zo betrokkenheid, draagvlak en economische ontwikkeling te verkrijgen.

    De hoogste bieder wordt uitgenodigd op Galapagos en krijgt van mij rondleiding en lunch aangeboden. Kan in Leiden, Mechelen of Romainville.
    Bovendien zal ik zelf het hoogst geboden bedrag verdubbelen.

    De boekjes staan op marktplaats onder de titel van het boek: The Origins of Galapagos.

    Om ook de mensen die dit weekend niet inloggen de gelegenheid te geven om te bieden, sluit de veiling pas komende maandag om 23:00 uur.

    Bieden maar!

    Onno
  2. forum rang 6 Wall Street Trader 30 juni 2019 12:34
    @winx09

    www.africanparks.org/donate

    100% of your donation helps us continue to protect wild landscapes and secure a future for Africa’s wildlife. Your gift helps us to continue to counter poaching, protect more wild landscapes, and secure a future for Africa’s wildlife.

  3. Sir Piet 30 juni 2019 13:55
    quote:

    Tukker schreef op 30 juni 2019 12:41:

    Leuk initiatief. Maar ... De personen met de dikste portemonnee gaat hiermee strijken. De kleine trouwe belegger heeft het nakijken. Jammer. Er zijn vast meer beleggers die een kijkje willen nemen.

    Volgens mij is daar de nieuwjaarsborrel voor bedoeld. Voor iedereen toegankelijk zover ik weet. Galapagos is wat dat betreft zeer open voor de trouwe (kleine) belegger.
  4. forum rang 6 Sentiment 30 juni 2019 15:02
    quote:

    De personen met de dikste portemonnee sponseren het goede doel.
  5. DeBrakkeGrond 1 juli 2019 23:00
    Is je bieding niet gelukt en wil je toch iets storten:

    Donating to African Parks from the Netherlands:

    SAPF is the proprietary funding body of African Parks and is registered in Doorn as a charitable foundation (RSIN 8148.98.671) with ANBI status. SAPF has a 4-member Board of Directors.

    The bank account number of Stichting African Parks Foundation is with ABN Amro Bank, Amsterdam, IBAN: NL41 ABNA 0432 6337 90. This is a euro account.
  6. Piet2010 1 juli 2019 23:27
    quote:

    Germanwings schreef op 1 juli 2019 23:22:

    Jammer is mij net niet gelukt, maar komt weer toe aan een goed doel. Die MM is een loser trekt zijn bod juist voor de eind tijd terug.

    Ik zit zelf wel bij een eerste 10 dus is gelukt, maar zou me niets verbazen als Onno straks 15 of 20 ter beschikking stelt en dus meer binnenhaalt voor het goede doel. Dat deed hij ook toen er een aantal fysieke aandelen verkocht werden (waarvan er ook 1 bij mij aan de muur hangt.. :-)
70 Posts
Pagina: 1 2 3 4 »» | Laatste |Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

Galapagos Meer »

Koers 47,190   Verschil +0,51 (+1,08%)
Laag 46,200   Volume 777.871
Hoog 48,750   Gem. Volume 409.612
17 sep 2021 17:38
label premium

Vertrek 'Mr. Galapagos' is geen echte game changer

Het laatste advies leest u als IEX Premium-lid

Inloggen Ontdek Premium

Gerelateerde Video's

  1. video thumbnail

    Galapagos gaat als de brandweer

    31 maart 2017 14:21 - Vimeo

  2. video thumbnail

    Arend Jan Kamp over hoofdkantoren

    7 februari 2017 16:38 - Vimeo

  3. video thumbnail

    Arend Jan Kamp over biotech

    2 februari 2017 16:33 - Vimeo

  4. video thumbnail

    Arend Jan Kamp over Galapagos

    9 juni 2016 16:08 - Vimeo

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links