Inloggen

Login

Wachtwoord vergeten?

The Origins of Galapagos: veiling 10 gesigneerde boekjes voor goed doel African Parks

Volgen

Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
70 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
de tuinman
0
quote:

Piet2010 schreef op 1 jul 2019 om 23:21:

Echt?

(Pff wat een bedragen)
Lama Daila
0
Jammer, ik zit bij de 4 die juist 1 EUR te weinig geboden hebben. Geen tijd gehad vanavond anders had ik mijn bod wel wat verhoogd.
beagle06
12
Zo, prachtige veiling afgesloten. Piddybull had om 11 uur hoogste bod van 1600 euro, Mello kwam 7 minuten later nog met bod van 1700 euro. Beide heren worden uitgenodigd voor lunch en rondleiding. Omdat er meerdere biedingen van 200 euro zijn, zal ik dertien gesigneerde boeken uitgeven. Met mijn verdubbeling van hoogste bedrag komt daarmee het totale bedrag voor African Parks uit op 10.040,56 euro (plus de bedragen die de bieders die niet gewonnen hebben toch overmaken, super!). Een heel erg mooi bedrag, zal African Parks erg blij mee zijn. Iedereen enorm bedankt!
de tuinman
0
quote:

Piet2010 schreef op 1 jul 2019 om 23:27:

[...]
Ik zit zelf wel bij een eerste 10 dus is gelukt, maar zou me niets verbazen als Onno straks 15 of 20 ter beschikking stelt en dus meer binnenhaalt voor het goede doel. Dat deed hij ook toen er een aantal fysieke aandelen verkocht werden (waarvan er ook 1 bij mij aan de muur hangt.. :-)

Zul je zien..de 1e 15... 3x keer raden wie er dan net naast zit.

Oh..
_Giulietta_
0
quote:

Lama Daila schreef op 2 jul 2019 om 00:09:

Ik zit in hetzelfde schuitje, echter als ik het goed begrijp worden er een aantal extra ter beschikking gesteld. Nog niets vernomen, maar ik wacht rustig af. :)
Rrrenderen
0
Ah top dit, sta nog net in de top-10! Ik wilde mijn bod nog verhogen, maar na het drama van gisteren met Kiadis zag ik daar maar van af haha.

Leuk om op zo'n manier een uniek boekje in handen te kunnen krijgen en tegelijkertijd een goed doel te kunnen steunen!
Ron Kerstens
0
Ik (biermerk) zit ook bij de 4 die precies 200 boden, ging er automatisch vanuit dat hr vd Stolpe de gewaardeerde Lama Daila niet in de kou laat staan en dus een paar extra boekjes verstrekt. Alvast mijn dank.
Dokter Bob
0
Ik heb er ook een kunnen bemachtigen. Heel blij en trots. Komt in de vitrinekast (na lezing uiteraard. :-)
galaking
0
Ik heb er helaas geen een kunnen bemachtigen, maar wel een donatie gedaan aan African Parks. Ik hoop wel dat het boek (zonder handtekening van Onno?) wel beschikbaar kan komen voor de geïnteresseerde aandeelhouders. In ieder geval is het vandaag een goed begin voor het volgende decennium.
Germanwings
0
Heb het unieke exemplaar dus ook, Piddybull(en anderen) gefeliciteerd, je hebt me net in die laatste minuut afgetroefd, komt naast mijn aandeel galapagos op m'n bureau. Onno dank voor wederom donatie aan goede doelen.
ArensoogSecond
0
Ik ben nog niet gecontacteerd voor de betaling en afhandeling. Hoe gaat die afhandeling eigenlijk in de praktijk?
no brains included
0
Heb ook een exemplaar te pakken. Als de veiling vandaag afliep, dan zou ik ook 1700€ geboden hebben om op de eerste plaats te komen. Jaarwinst tot nu zou dat wel toelaten;-) Met dank aan de inhoudelijke posters! Gelukkig zijn er ook enkele van hen die een exemplaar in handen krijgen.
_Giulietta_
0
quote:

Lama Daila schreef op 2 jul 2019 om 18:12:

Is er al iemand gecontacteerd voor de afhandeling van de betaling ?

Hier ook nog niets vernomen, ik neem aan dat we eerdaags een berichtje krijgen.

Vandaag hadden ze in Leiden even wat anders te doen vermoed ik. :)
voda
0
quote:

_Giulietta_ schreef op 2 jul 2019 om 20:51:

[...]

Party like in 1999? :-)

www.youtube.com/watch?v=rblt2EtFfC4
_Giulietta_
0
Voor degene die nog in afwachting zijn, ik heb zojuist reactie gehad via Marktplaats met betaalverzoek + verzoek tot adresgegevens.
_Giulietta_
0
Vreemd, ik zie je er toch echt bij staan bij de biedingen, Amstel toch?

Je kunt altijd zelf even via Marktplaats een berichtje sturen als herinnering.
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

Galapagos Meer »

Koers 140,250   Verschil -0,20 (-0,14%)
Laag 139,400   Volume 248.124
Hoog 142,600   Gem. Volume 363.845
22-okt-19 17:35
label premium

Galapagos: Op naar goedkeuring

Het laatste advies leest u als IEX Premium-lid

Inloggen Ontdek Premium