Inloggen

Login

Wachtwoord vergeten?

The Origins of Galapagos: veiling 10 gesigneerde boekjes voor goed doel African Parks

Volgen

Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
70 Posts, Pagina: 1 2 3 4 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
beagle06
7
Beste IEX-leden,

Vorige week vierden we ons 20 jarig bestaan met een mooi feest in Kapellen. We hebben hiervoor een boekje gemaakt met 20 verhalen over Galapagos. Het leek me een mooi idee om een tiental door mij gesigneerde exemplaren te veilen ten behoeve van een goed doel (dat ik zelf ook ondersteun). Dat doel is African Parks, een not-for-profit organisatie die wildparken beheert in Afrika en hierbij de lokale bevolking nauw betrekt om zo betrokkenheid, draagvlak en economische ontwikkeling te verkrijgen.

De hoogste bieder wordt uitgenodigd op Galapagos en krijgt van mij rondleiding en lunch aangeboden. Kan in Leiden, Mechelen of Romainville.
Bovendien zal ik zelf het hoogst geboden bedrag verdubbelen.

De boekjes staan op marktplaats onder de titel van het boek: The Origins of Galapagos.

Om ook de mensen die dit weekend niet inloggen de gelegenheid te geven om te bieden, sluit de veiling pas komende maandag om 23:00 uur.

Bieden maar!

Onno
de tuinman
1
Haha, Onno probeert ook altijd de beste deal eruit te slepen.
En zo is Galapagos groot geworden..
winx09
0
Ik bungel ondertussen in de onderste regionen van de top 10, dus dat gaat m niet worden.

@beagle06 kan je de link naar de donatie pagina van de stichting, of andere plek waar de donatie heen mag posten, dan zijn er wellicht meer veiling verliezers die toch willen storten.

cheers.
Wall Street Trader
0
@winx09

www.africanparks.org/donate

100% of your donation helps us continue to protect wild landscapes and secure a future for Africa’s wildlife. Your gift helps us to continue to counter poaching, protect more wild landscapes, and secure a future for Africa’s wildlife.

Tukker
2
Leuk initiatief. Maar ... De personen met de dikste portemonnee gaat hiermee strijken. De kleine trouwe belegger heeft het nakijken. Jammer. Er zijn vast meer beleggers die een kijkje willen nemen.
Sir Piet
2
quote:

Tukker schreef op 30 jun 2019 om 12:41:

Volgens mij is daar de nieuwjaarsborrel voor bedoeld. Voor iedereen toegankelijk zover ik weet. Galapagos is wat dat betreft zeer open voor de trouwe (kleine) belegger.
Sentiment
0
quote:

De personen met de dikste portemonnee sponseren het goede doel.
ArensoogSecond
0
Goedenavond Onno,

Ik probeer een bod uit te brengen maar dit lukt helaas momenteel niet.
Heb je enig idee hoe dat zou kunnen komen?

Mvg

Anton
Sir Piet
0
galaking
0
_Giulietta_
0
Sterkte alvast Onno.

*edit, laatste minuut ingetrokken, "leuk" gedaan MM, een aantal mensen buitenspel zetten voor je eigen plezier, zucht.
DeBrakkeGrond
0
Is je bieding niet gelukt en wil je toch iets storten:

Donating to African Parks from the Netherlands:

SAPF is the proprietary funding body of African Parks and is registered in Doorn as a charitable foundation (RSIN 8148.98.671) with ANBI status. SAPF has a 4-member Board of Directors.

The bank account number of Stichting African Parks Foundation is with ABN Amro Bank, Amsterdam, IBAN: NL41 ABNA 0432 6337 90. This is a euro account.
Piet2010
0
Germanwings
1
Jammer is mij net niet gelukt, maar komt weer toe aan een goed doel. Die MM is een loser trekt zijn bod juist voor de eind tijd terug.
Piet2010
1
quote:

Germanwings schreef op 1 jul 2019 om 23:22:

Ik zit zelf wel bij een eerste 10 dus is gelukt, maar zou me niets verbazen als Onno straks 15 of 20 ter beschikking stelt en dus meer binnenhaalt voor het goede doel. Dat deed hij ook toen er een aantal fysieke aandelen verkocht werden (waarvan er ook 1 bij mij aan de muur hangt.. :-)
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

Galapagos Meer »

Koers 206,500   Verschil +3,30 (+1,62%)
Laag 201,500   Volume 551.071
Hoog 207,200   Gem. Volume 590.559
17-jan-20 17:35
label premium

Galapagos: Filgotinib naar de VS

Het laatste advies leest u als IEX Premium-lid

Inloggen Ontdek Premium