Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel NN Group AEX:NN.NL, NL0010773842

  • 43,190 24 apr 2024 17:35
  • -0,330 (-0,76%) Dagrange 43,150 - 43,720
  • 657.160 Gem. (3M) 857,1K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20192020202120222023 *2024 *2025 *2026 *
Omzet (mln.) 174,00142,00942,00
EBITDA (mln.)
Bedrijfsresultaat (mln.)
Resultaat voor belasting (mln.) 2.429,002.349,003.697,00-527,00
Netto winst (mln.) 1.962,001.904,003.278,001.562,00
Winst per aandeel 6,145,8810,425,09
Koerswinstverhouding 5,516,044,577,50
Dividend per aandeel 0,763,732,492,79
Dividendrendement 2,25%10,50%5,23%7,31%
Rendement op geinvesteerd vermogen
Rendement op eigen vermogen
Vrije kasstroom
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2020202120222023
Gewoonkapitaal 36.731,0032.888,0017.769,00
Preferentkapitaal 24.118,0020.275,00
Aandeelvanderden 2.041,002.030,0063,00
Totaalpassiva 263.738,00251.585,00217.110,00

Overige data

2020202120222023
Aantalwerknemers 14.94215.16816.104
Aantaluitstaandeaandelenx1000 314.100308.900295.500
Cashflowperaandeel 22,30-8,40-27,69
Intrinsiekewaardeperaandeel 113,25104,0057,48
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,310,460,66
Rendementeigenvermogen 5,189,978,79
Koerseindeboekjaar 35,5347,6138,1635,75

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links