Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel NN Group AEX:NN.NL, NL0010773842

  • 46,000 25 okt 2021 17:35
  • -0,090 (-0,20%) Dagrange 45,980 - 46,290
  • 575.803 Gem. (3M) 793,3K

Sectorvergelijking

Kerncijfers

20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.)
EBITDA (mln.)
Bedrijfs resultaat (mln.)
Resultaat voor belasting (mln.) 2.524,001.657,002.429,002.349,00
Netto winst (mln.) 2.110,001.117,001.962,001.904,00
Winst per aandeel 6,313,346,145,88
Koers winst verhouding 5,7210,425,516,04
Dividend per aandeel 1,661,900,763,73
Dividend rendement 4,60%5,46%2,25%10,50%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Totaal activa 227.062,00224.246,00248.597,00263.738,00
Gewoon kapitaal 22.718,0022.850,0030.768,0036.731,00
Preferent kapitaal 10.105,1110.237,0718.154,7724.118,00
Aandeel van derden 317,00234,00260,00277,00
Groepsvermogen 23.035,0023.084,0031.028,0037.008,00
Totaal passiva 227.062,00224.246,00248.597,00263.738,00

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 14.50514.31214.34314.592
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 340.750341.060343.560314.600
Cashflow per aandeel -15,62-7,308,0222,30
Intrinsieke waarde per aandeel 65,0465,1388,83113,06
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,560,530,380,31
Rendement eigen vermogen (%) 9,294,896,385,18
Koers einde boekjaar 36,1234,8033,8235,53

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links