Van beleggers
voor beleggers
desktop iconOne Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel NN Group AEX:NN12, NL0010773842

  • 40,600 11 jun 2021 17:35
  • +0,010 (+0,02%) Dagrange 40,070 - 40,630
  • 979.068 Gem. (3M) 868,4K

Kerncijfers label premium

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Year System.Int16System.Int16System.Int16System.Int16
Omzet
Ebitda
Bedrijfsresultaat
Resultaatvoorbelasting 2.524,001.657,002.429,002.349,00
Nettowinst 2.110,001.117,001.962,001.904,00
Winstperaandeel 6,313,346,145,88
Koerswinstverhouding 5,7210,425,516,04
Dividendperaandeel 1,661,900,763,73
Dividendrendement 4,605,462,2510,50

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa
Immateriële activa
Financiële activa
Vaste activa
Voorraden
Debiteuren
Overige vorderingen
Liquide middelen
Vlottende activa
Totaal activa 227.062,00224.246,00248.597,00263.738,00
Gewoon kapitaal 22.718,0022.850,0030.768,0036.731,00
Preferent kapitaal 10.105,1110.237,0718.154,7724.118,00
Aandeel van derden 317,00234,00260,00277,00
Groepsvermogen 23.035,0023.084,0031.028,0037.008,00
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden
Kortlopende schulden
Totaal passiva 227.062,00224.246,00248.597,00263.738,00

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 14.50514.31214.34314.592
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 340.750341.060343.560314.600
Cashflow per aandeel -15,62-7,308,0222,30
Intrinsieke waarde per aandeel 65,0465,1388,83113,06
Rendement eigen vermogen (%) 9,294,896,385,18
Koers einde boekjaar 36,1234,8033,8235,53

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links