Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel NN Group AEX:NN.NL, NL0010773842

  • 41,110 5 dec 2022 17:35
  • -0,270 (-0,65%) Dagrange 41,080 - 41,760
  • 788.812 Gem. (3M) 985,4K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20182019202020212022 *2023 *2024 *2025 *
Omzet (mln.) 174,00142,00
EBITDA (mln.)
Bedrijfs resultaat (mln.)
Resultaat voor belasting (mln.) 1.657,002.429,002.349,003.697,00
Netto winst (mln.) 1.117,001.962,001.904,003.278,00
Winst per aandeel 3,346,145,8810,42
Koers winst verhouding 10,425,516,044,57
Dividend per aandeel 1,900,763,732,49
Dividend rendement 5,46%2,25%10,50%5,23%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2018201920202021
Totaal activa 224.246,00248.597,00263.738,00251.585,00
Gewoon kapitaal 22.850,0030.768,0036.731,0032.888,00
Preferent kapitaal 10.237,0718.154,7724.118,0020.275,00
Aandeel van derden 234,00260,002.041,002.030,00
Groepsvermogen 23.084,0031.028,0038.772,0034.918,00
Totaal passiva 224.246,00248.597,00263.738,00251.585,00

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 14.31214.34314.94215.168
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 341.060343.560314.100308.900
Cashflow per aandeel -7,308,0222,30-8,40
Intrinsieke waarde per aandeel 65,1388,83113,25104,00
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,530,380,310,46
Rendement eigen vermogen (%) 4,896,385,189,97
Koers einde boekjaar 34,8033,8235,5347,61

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links