Van beleggers
voor beleggers
desktop iconOne Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel Fagron BRU:FAGR, BE0003874915

  • 20,000 17 jun 2021 17:35
  • +0,150 (+0,76%) Dagrange 19,700 - 20,000
  • 84.511 Gem. (3M) 104,9K

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

20172018201920202021 *2022 *2023 *
Omzet (mln.) 441,55473,40536,68557,16
EBITDA (mln.) 92,1692,6799,56120,03
Bedrijfs resultaat (mln.) 74,6173,0970,2488,74
Resultaat voor belasting (mln.) 55,9654,8469,8973,72
Netto winst (mln.) 46,6642,4941,0659,60
Winst per aandeel 0,650,590,570,83
Koers winst verhouding 17,5624,2033,9122,89
Dividend per aandeel 0,120,150,18
Dividend rendement (%) 0,840,780,95
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 69,5473,4487,61118,63
Immateriële activa 344,50391,39418,14389,17
Financiële activa 2,232,164,29
Vaste activa 427,62483,05562,05530,94
Voorraden 62,8674,6677,4879,79
Debiteuren 32,2238,2944,5942,14
Liquide middelen 60,7777,58106,6884,25
Vlottende activa 166,43199,73239,19221,88
Totaal activa 594,05682,77801,24752,83
Gewoon kapitaal 181,40205,84242,03253,11
Preferent kapitaal -165,57-230,61-229,16-289,40
Aandeel van derden 3,483,884,414,71
Langlopende schulden 300,92285,25363,03294,75
Kortlopende schulden 108,24187,81191,77200,26
Totaal passiva 594,05682,77801,24752,83

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 2.0542.3602.6152.921
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 71.84071.84072.18072.090
Cashflow per aandeel 1,171,021,071,29
Intrinsieke waarde per aandeel 3,33
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,71
Rendement eigen vermogen (%) 25,7220,6416,9623,55
Koers einde boekjaar 11,4214,2819,3319,00

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links