Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Fagron BRU:FAGR, BE0003874915

  • 20,360 27 jan 2021 17:35
  • -0,240 (-1,17%) Dagrange 20,220 - 20,680
  • 51.464 Gem. (3M) 85,5K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 425,06441,55473,40536,68
Operationele kosten 407,17366,95399,93452,30
Afschrijvingen 69,4817,5519,5829,32
Bedrijfsresultaat 15,8474,6173,0970,24
Resultaat voor belastingen -6,3755,9654,8469,89
Belastingen 11,758,9211,5514,20
Cashflow 216,01-231,8820,4629,09
Nettowinst -20,5646,6642,4941,06

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 72,8869,5473,4487,61
Immateriële activa 371,01344,50391,39418,14
Financiële activa 2,122,232,164,29
Vaste activa 455,71427,62483,05562,05
Voorraden 60,0562,8674,6677,48
Debiteuren 32,8832,2238,2944,59
Overige vorderingen
Liquide middelen 74,9660,7777,58106,68
Vlottende activa 412,35166,43199,73239,19
Totaal activa 852,84594,05682,77801,24
Gewoon kapitaal 149,79181,40205,84242,03
Preferent kapitaal -150,51-165,57-230,61-229,16
Aandeel van derden 3,083,483,884,41
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 296,35300,92285,25363,03
Kortlopende schulden 390,84108,24187,81191,77
Totaal passiva 852,84594,05682,77801,24

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 1.9912.0542.3602.615
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 71.84071.84071.84072.180
Winst per aandeel -0,290,650,590,57
Dividend per aandeel 0,000,000,120,15
Cashflow per aandeel 0,941,171,021,07
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding -33,4917,5624,2033,91
Dividend rendement (%) 0,000,000,840,78
Rendement eigen vermogen (%) -13,7325,7220,6416,96
Koers einde boekjaar 9,7111,4214,2819,33

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare