Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Galapagos AEX:GLPG.NL, BE0003818359

  • 37,800 5 dec 2022 15:46
  • -0,240 (-0,63%) Dagrange 37,750 - 38,410
  • 97.643 Gem. (3M) 198,4K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20182019202020212022 *2023 *2024 *2025 *
Omzet (mln.) 317,85895,88530,26538,60
EBITDA (mln.) -28,57-159,95-130,96
Bedrijfs resultaat (mln.) -33,65-178,63-165,60
Resultaat voor belasting (mln.) -29,21150,06-315,35-145,19
Netto winst (mln.) -29,26149,84-305,44-103,23
Winst per aandeel -0,542,32-4,69-1,58
Koers winst verhouding -149,1980,39-17,16-31,15
Dividend per aandeel
Dividend rendement
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2018201920202021
Materiële activa 23,14103,38137,51
Immateriële activa 3,6367,5760,10
Financiële activa 1,28
Vaste activa 110,64348,38331,31
Voorraden 0,2820,57
Debiteuren 18,61148,42111,34
Liquide middelen 1.290,805.780,835.161,474.703,18
Vlottende activa 1.328,855.369,354.861,85
Totaal activa 1.439,506.068,615.717,735.193,16
Gewoon kapitaal 1.214,252.875,662.670,362.643,36
Preferent kapitaal -60,352.525,88-14,10-11,90
Langlopende schulden 5,342.412,101.983,33
Kortlopende schulden 219,90635,27566,47
Totaal passiva 1.439,506.068,615.717,735.193,16

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 7251.0031.3041.309
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 54.47064.67065.08065.500
Cashflow per aandeel -2,6249,62-6,57-7,69
Intrinsieke waarde per aandeel 22,2944,4741,0340,36
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,614,191,961,22
Rendement eigen vermogen (%) -2,415,21-11,44-3,91
Koers einde boekjaar 80,56186,5080,4849,22

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links