Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Aandeel Galapagos AEX:GLPG.NL, BE0003818359

Laatste koers (eur) Verschil Volume
24,340   +0,260   (+1,08%) Dagrange 24,060 - 24,400 73.577   Gem. (3M) 87,7K

Ontvang onze analyses en kooptips al voor 11,75 per maand

Laptop en smartphone met IEX.nl erop. Advies iconen zweven er omheen: koop Shell, koop Pharming, verkoop ING

Onze adviezen zijn alleen toegankelijk voor abonnees

Wilt u op de hoogte blijven van onze gefundeerde analyses en kooptips?
Neem dan nu een abonnement op IEX Premium!

Bekijk aanbieding

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

20202021202220232024 *2025 *2026 *2027 *
Omzet (mln.) 530,26538,60552,13286,99 Premium Premium Premium Premium
EBITDA (mln.) -159,95-130,96-201,95-44,62 Premium Premium Premium Premium
Bedrijfsresultaat (mln.) -178,63-165,60-267,52-88,26 Premium Premium Premium Premium
Resultaat voor belasting (mln.) -315,35-145,19-215,15-210,06 Premium Premium Premium Premium
Netto winst (mln.) -305,44-103,23-217,99211,70 Premium Premium Premium Premium
Winst per aandeel -4,69-1,58-3,323,21 Premium Premium Premium Premium
Koerswinstverhouding -17,16-31,15-12,4511,52 Premium Premium Premium Premium
Dividend per aandeel Premium Premium Premium Premium
Dividendrendement Premium Premium Premium Premium
Rendement op geinvesteerd vermogen Premium Premium Premium Premium
Rendement op eigen vermogen Premium Premium Premium Premium
Vrije kasstroom Premium Premium Premium Premium
2020202120222023
Materieleactiva 103,38137,51154,25126,32
Immaterieleactiva 67,5760,10216,17197,46
Vasteactiva 348,38331,31497,50495,81
Voorraden 20,5752,9373,98
Debiteuren 148,42111,3428,45
Liquidemiddelen 5.161,474.703,184.094,063.684,50
Vlottendeactiva 5.369,354.861,854.236,853.861,59
Totaalactiva 5.717,735.193,164.734,354.357,40
Gewoonkapitaal 2.670,362.643,362.526,032.795,57
Preferentkapitaal -14,10-11,90-6,45-235,37
Langlopendeschulden 2.412,101.983,331.685,791.133,61
Kortlopendeschulden 635,27566,47522,54428,22
Totaalpassiva 5.717,735.193,164.734,354.357,40
2020202120222023
Aantalwerknemers 1.3041.3091.3381.123
Aantaluitstaandeaandelenx1000 65.08065.50065.70065.880
Cashflowperaandeel -6,57-7,69-7,62-6,16
Intrinsiekewaardeperaandeel 41,0340,3638,4542,43
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,961,221,080,87
Rendementeigenvermogen -11,44-3,91-8,637,57
Koerseindeboekjaar 80,4849,2241,3536,99

Ook interessant voor u