Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel Galapagos AEX:GLPG.NL, BE0003818359

  • 43,305 6 dec 2021 17:36
  • +1,585 (+3,80%) Dagrange 41,300 - 43,460
  • 366.262 Gem. (3M) 350,7K

Sectorvergelijking

Kerncijfers

20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 155,92317,85895,88530,26
EBITDA (mln.) -113,34-28,57-159,95
Bedrijfs resultaat (mln.) -117,62-33,65-178,63
Resultaat voor belasting (mln.) -115,51-29,21150,06-315,35
Netto winst (mln.) -115,70-29,26149,84-305,44
Winst per aandeel -2,27-0,542,32-4,69
Koers winst verhouding -34,79-149,1980,39-17,16
Dividend per aandeel
Dividend rendement
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 16,6923,14103,38
Immateriële activa 2,503,6367,57
Financiële activa 1,161,28
Vaste activa 88,63110,64348,38
Voorraden 0,280,280,36
Debiteuren 27,9718,61134,63
Liquide middelen 1.151,211.290,805.780,835.161,47
Vlottende activa 1.197,651.328,855.369,35
Totaal activa 1.286,271.439,506.068,615.717,73
Gewoon kapitaal 1.011,981.214,252.875,662.670,36
Preferent kapitaal -45,11-60,352.525,88-14,10
Langlopende schulden 102,595,342.412,10
Kortlopende schulden 171,70219,90635,27
Totaal passiva 1.286,271.439,506.068,615.717,73

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 6007251.0031.304
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 50.94054.47064.67065.080
Cashflow per aandeel -2,89-2,6249,62-6,57
Intrinsieke waarde per aandeel 19,8722,2944,4741,03
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,983,614,191,96
Rendement eigen vermogen (%) -11,43-2,415,21-11,44
Koers einde boekjaar 78,9880,56186,5080,48

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links