Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel AB InBev BRU:ABI.BL, BE0974293251

  • 58,120 28 jul 2021 17:35
  • -0,090 (-0,15%) Dagrange 57,950 - 58,370
  • 1.149.039

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

(USD) 20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 57.298,0055.299,0053.204,0047.726,00
EBITDA (mln.) 19.406,0016.598,0021.615,0016.951,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 15.130,0012.338,0016.958,009.620,00
Resultaat voor belasting (mln.) 11.075,008.530,0012.776,0024,00
Netto winst (mln.) 7.996,004.368,009.171,001.405,00
Winst per aandeel 5,252,835,920,70
Koers winst verhouding 21,2720,3912,2881,44
Dividend per aandeel 3,601,801,800,50
Dividend rendement 3,22%3,12%2,48%0,88%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

(USD) 2017201820192020
Materiële activa 27.184,0025.910,0027.544,0026.419,00
Immateriële activa 186.814,00178.142,00170.566,00162.498,00
Financiële activa 5.363,006.244,005.971,006.280,00
Vaste activa 222.166,00213.822,00207.834,00199.891,00
Voorraden 4.119,004.234,004.427,004.482,00
Debiteuren 5.285,004.747,004.409,003.284,00
Overige vorderingen 1.616,001.449,001.708,00655,00
Liquide middelen 11.776,007.161,007.330,0015.648,00
Vlottende activa 23.960,0018.281,0028.814,0026.519,00
Totaal activa 246.126,00232.103,00236.648,00226.410,00
Gewoon kapitaal 72.585,0064.486,0075.722,0068.024,00
Preferent kapitaal 33.815,0025.605,0031.152,0022.709,00
Aandeel van derden 7.635,007.418,008.831,0010.327,00
Langlopende schulden 129.695,00125.740,00117.254,00115.707,00
Kortlopende schulden 36.211,0034.459,0034.841,0032.352,00
Totaal passiva 246.126,00232.103,00236.648,00226.410,00

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 182.915172.603171.915163.695
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.608.2401.608.2401.608.2401.998.000
Cashflow per aandeel 9,599,128,335,45
Intrinsieke waarde per aandeel 40,8137,9344,8533,55
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,741,521,621,70
Rendement eigen vermogen (%) 11,026,7712,111,79
Koers einde boekjaar 111,6957,7072,7157,01

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links