Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel AB InBev BRU:ABI.BL, BE0974293251

  • 52,870 27 mei 2022 17:35
  • +0,110 (+0,21%) Dagrange 52,450 - 53,090
  • 1.280.898 Gem. (3M) 1,9M

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

(USD) 20182019202020212022 *2023 *2024 *2025 *
Omzet (mln.) 55.299,0053.204,0047.726,0055.109,00
EBITDA (mln.) 16.598,0021.615,0016.951,0019.011,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 12.338,0016.958,009.620,0013.824,00
Resultaat voor belasting (mln.) 8.530,0012.776,0024,008.463,00
Netto winst (mln.) 4.368,009.171,001.405,004.670,00
Winst per aandeel 2,835,920,702,33
Koers winst verhouding 20,3912,2881,4422,82
Dividend per aandeel 1,801,800,500,50
Dividend rendement 3,12%2,48%0,88%0,94%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

(USD) 2018201920202021
Materiële activa 25.910,0027.544,0026.419,0026.678,00
Immateriële activa 178.142,00170.566,00162.498,00156.226,00
Financiële activa 6.244,005.971,006.280,006.035,00
Vaste activa 213.822,00207.834,00199.891,00193.678,00
Voorraden 4.234,004.427,004.482,005.399,00
Debiteuren 4.747,004.409,003.284,005.046,00
Overige vorderingen 1.449,001.708,00655,00381,00
Liquide middelen 7.161,007.330,0015.648,0012.471,00
Vlottende activa 18.281,0028.814,0026.519,0023.949,00
Totaal activa 232.103,00236.648,00226.410,00217.627,00
Gewoon kapitaal 64.486,0075.722,0068.024,0068.669,00
Preferent kapitaal 25.605,0031.152,0022.709,00
Aandeel van derden 7.418,008.831,0010.327,0010.671,00
Langlopende schulden 125.740,00117.254,00115.707,00104.104,00
Kortlopende schulden 34.459,0034.841,0032.352,0034.184,00
Totaal passiva 232.103,00236.648,00226.410,00217.627,00

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 172.603171.915163.695169.339
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.608.2401.608.2401.998.0001.998.000
Cashflow per aandeel 9,128,335,457,41
Intrinsieke waarde per aandeel 37,9344,8533,5533,87
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,521,621,701,57
Rendement eigen vermogen (%) 6,7712,111,796,80
Koers einde boekjaar 57,7072,7157,0153,17

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links