Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Ackermans & van Haaren BRU:ACKB.BL, BE0003764785

  • 159,500 24 apr 2024 17:35
  • -0,900 (-0,56%) Dagrange 159,400 - 161,700
  • 16.437 Gem. (3M) 22,8K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20202021202220232024 *2025 *2026 *2027 *
Omzet (mln.) 3.910,254.312,374.401,425.224,51
EBITDA (mln.) 584,42753,491.014,40832,97
Bedrijfsresultaat (mln.) 224,06357,13655,87428,13
Resultaat voor belasting (mln.) 324,36591,81886,54609,59
Netto winst (mln.) 229,79406,81810,56399,19
Winst per aandeel 6,9312,2721,3912,13
Koerswinstverhouding 17,7513,757,4913,09
Dividend per aandeel 2,352,753,103,40
Dividendrendement 1,91%1,63%1,94%2,14%
Rendement op geinvesteerd vermogen
Rendement op eigen vermogen
Vrije kasstroom
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2020202120222023
Materieleactiva 2.825,552.762,852.720,712.909,41
Immaterieleactiva 473,70477,22437,60438,93
Financieleactiva 3.130,542.914,353.123,951.288,84
Vasteactiva 10.952,8711.301,9111.968,5112.343,17
Voorraden 382,45376,22389,71415,78
Debiteuren 616,81628,71847,09937,97
Overigevorderingen 34,5542,6037,3846,85
Liquidemiddelen 1.388,731.459,711.705,471.579,76
Vlottendeactiva 5.274,005.700,445.875,646.677,36
Totaalactiva 16.228,7417.233,0317.676,5219.020,52
Gewoonkapitaal 3.562,043.957,234.633,634.913,95
Preferentkapitaal -112,77-66,4512,404.900,12
Aandeelvanderden 1.220,131.277,771.368,821.463,11
Langlopendeschulden 3.414,792.537,912.916,142.803,45
Kortlopendeschulden 8.031,799.460,118.757,929.840,01
Totaalpassiva 16.228,7417.233,0317.676,5219.020,52

Overige data

2020202120222023
Aantalwerknemers 22.33122.65321.45321.887
Aantaluitstaandeaandelenx1000 33.14033.15033.13032.910
Cashflowperaandeel 17,7223,5821,6319,79
Intrinsiekewaardeperaandeel 105,13116,62136,76145,94
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,171,451,171,09
Rendementeigenvermogen 6,4510,2817,498,12
Koerseindeboekjaar 123,00168,70160,20158,80

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links