Van beleggers
voor beleggers
desktop iconOne Monitor

Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Ackermans & van Haaren BRU:ACKB, BE0003764785

  • 134,300 12 mei 2021 17:35
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 132,500 - 134,500
  • 23.393 Gem. (3M) 23,7K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 3.965,064.472,474.277,013.910,25
Operationele kosten 3.666,694.135,544.044,203.773,05
Afschrijvingen 282,04337,58370,18360,36
Bedrijfsresultaat 544,09539,85590,25224,06
Resultaat voor belastingen 512,68513,97575,63324,36
Belastingen 57,0272,1961,7646,74
Cashflow -94,98-169,99372,90-38,91
Nettowinst 302,53289,64394,90229,79

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 3.518,363.848,634.245,262.825,55
Immateriële activa 529,09516,54458,45473,70
Financiële activa 1.513,581.483,231.458,513.130,54
Vaste activa 9.255,489.768,8210.478,7010.952,87
Voorraden 403,69418,14458,10382,45
Debiteuren 1.066,151.138,48938,56616,81
Overige vorderingen 19,0329,5225,9334,55
Liquide middelen 637,03513,59887,981.388,73
Vlottende activa 4.192,384.371,584.782,125.274,00
Totaal activa 13.469,0114.165,4615.301,5516.228,74
Gewoon kapitaal 2.972,213.176,453.456,113.562,04
Preferent kapitaal -17,48-34,19-64,47-112,77
Aandeel van derden 1.223,061.181,551.225,721.220,13
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.477,292.435,213.100,103.414,79
Kortlopende schulden 6.796,467.372,207.519,628.031,79
Totaal passiva 13.469,0114.165,4615.301,5516.228,74

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 22.74922.70921.52222.331
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 33.50033.50033.50033.140
Winst per aandeel 9,138,7311,926,93
Dividend per aandeel 2,202,320,002,35
Cashflow per aandeel 16,3812,7917,6517,72
Intrinsieke waarde per aandeel 86,5592,50103,17105,13
Koers-winstverhouding 15,9015,1011,7217,75
Dividend rendement (%) 1,521,760,001,91
Rendement eigen vermogen (%) 10,189,1211,436,45
Koers einde boekjaar 145,15131,80139,70123,00

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare