Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Qiagen NV NYS:QN, NL0012169213

  • 46,830 23 nov 2020 22:00
  • -0,380 (-0,80%) Dagrange 46,560 - 47,885
  • 1.224.694

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Omzet 1.337,991.417,541.501,851.526,42
Operationele kosten 706,40711,43707,33752,62
Afschrijvingen 213,06216,45206,44231,46
Bedrijfsresultaat 89,15153,42272,18-25,70
Resultaat voor belastingen 56,91114,38225,74-77,78
Belastingen -23,4073,9835,36-36,32
Cashflow 151,94209,71508,55-530,52
Nettowinst 80,4040,39190,38-41,46

Balans (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Materiële activa 436,66494,32511,66455,24
Immateriële activa 2.482,682.512,222.583,582.772,94
Financiële activa
Vaste activa 3.270,623.390,543.593,273.665,37
Voorraden 136,55155,93162,91170,70
Debiteuren 278,24329,14351,61385,12
Overige vorderingen 23,8039,5134,9442,12
Liquide middelen 439,18657,711.159,08623,65
Vlottende activa 1.037,571.647,972.155,061.570,25
Totaal activa 4.308,195.038,525.748,335.235,62
Gewoon kapitaal 2.607,102.541,002.634,972.536,59
Preferent kapitaal -333,42-220,37-310,25-309,23
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 1.392,672.172,732.141,171.747,68
Kortlopende schulden 308,43324,79972,19951,34
Totaal passiva 4.308,195.038,525.748,335.235,62

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 4.6844.6884.9525.096
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 239.710230.830230.8302.308.290
Winst per aandeel 0,340,180,84-0,02
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 1,431,241,560,14
Intrinsieke waarde per aandeel 10,8811,0111,421,10
Koers-winstverhouding 82,41171,8341,01-1.690,00
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) 3,081,597,23-1,63
Koers einde boekjaar 28,0230,9334,4533,80

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare