Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel HAL Trust AEX:HAL.NL, BMG455841020

  • 142,400 8 dec 2021 17:03
  • -0,600 (-0,42%) Dagrange 141,600 - 143,400
  • 5.684 Gem. (3M) 12,8K

Sectorvergelijking

Kerncijfers

20172018201920202021 *2022 *2023 *
Omzet (mln.) 8.000,408.356,205.428,405.458,20
EBITDA (mln.) 1.606,401.357,501.850,401.234,90
Bedrijfs resultaat (mln.) 914,50663,001.286,00544,40
Resultaat voor belasting (mln.) 779,80539,00696,90-236,70
Netto winst (mln.) 390,50155,30665,50628,50
Winst per aandeel 4,881,907,987,46
Koers winst verhouding 31,5270,1118,0515,68
Dividend per aandeel 6,205,305,804,70
Dividend rendement 4,03%3,98%4,03%4,02%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 5.037,605.456,005.008,106.108,10
Immateriële activa 2.568,702.642,401.179,701.313,10
Financiële activa 3.292,403.260,603.669,003.501,20
Vaste activa 11.099,1011.562,6010.920,9011.312,30
Voorraden 842,70831,20664,30716,90
Debiteuren 811,70895,90857,70836,60
Liquide middelen 2.789,802.276,501.558,601.602,70
Vlottende activa 4.987,604.913,308.836,508.956,70
Totaal activa 16.086,7016.475,9019.757,4020.269,00
Gewoon kapitaal 7.599,807.512,208.012,308.005,80
Preferent kapitaal 155,1040,76173,83-273,10
Aandeel van derden 2.151,102.397,802.536,302.598,10
Langlopende schulden 3.457,203.452,203.615,304.002,40
Kortlopende schulden 2.878,603.113,705.593,505.662,70
Totaal passiva 16.086,7016.475,9019.757,4020.269,00

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 51.39752.35257.91957.215
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 80.12081.76083.45084.230
Cashflow per aandeel 12,5114,7622,5623,00
Intrinsieke waarde per aandeel 88,6686,5990,2290,29
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,731,541,601,30
Rendement eigen vermogen (%) 5,142,078,317,85
Koers einde boekjaar 153,80133,20144,00117,00

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links