Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel HAL Trust AEX:HAL, BMG455841020

  • 120,800 26 nov 2020 17:35
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 120,400 - 121,400
  • 10.011 Gem. (3M) 11,3K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 8.919,708.000,408.356,205.428,40
Operationele kosten 7.163,007.247,707.592,004.701,00
Afschrijvingen 596,60691,90694,50564,40
Bedrijfsresultaat 1.609,50914,50663,001.286,00
Resultaat voor belastingen 1.485,70779,80539,00696,90
Belastingen 207,90186,50163,0095,10
Cashflow 962,20-918,5072,00-557,70
Nettowinst 871,00390,50155,30665,50

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 5.090,405.037,605.456,005.008,10
Immateriële activa 2.421,802.568,702.642,401.179,70
Financiële activa 3.296,703.292,403.260,603.669,00
Vaste activa 11.130,4011.099,1011.562,6010.920,90
Voorraden 768,30842,70831,20664,30
Debiteuren 845,80811,70895,90857,70
Overige vorderingen
Liquide middelen 3.373,502.789,802.276,501.558,60
Vlottende activa 5.487,904.987,604.913,308.836,50
Totaal activa 16.618,3016.086,7016.475,9019.757,40
Gewoon kapitaal 7.624,707.599,807.512,208.012,30
Preferent kapitaal 322,63155,1040,76173,83
Aandeel van derden 2.134,202.151,102.397,802.536,30
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 4.002,103.457,203.452,203.615,30
Kortlopende schulden 2.857,302.878,603.113,705.593,50
Totaal passiva 16.618,3016.086,7016.475,9019.757,40

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 49.75451.39752.35257.919
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 78.59080.12081.76083.450
Winst per aandeel 11,104,881,907,98
Dividend per aandeel 7,106,205,305,80
Cashflow per aandeel 15,8912,5114,7622,56
Intrinsieke waarde per aandeel 89,9388,6686,5990,22
Koers-winstverhouding 16,2131,5270,1118,05
Dividend rendement (%) 3,954,033,984,03
Rendement eigen vermogen (%) 11,425,142,078,31
Koers einde boekjaar 179,89153,80133,20144,00

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare