Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Heineken AEX:HEIA.NL, NL0000009165

  • 91,500 2 dec 2022 17:35
  • +0,320 (+0,35%) Dagrange 90,300 - 91,600
  • 650.173 Gem. (3M) 611,9K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20182019202020212022 *2023 *2024 *2025 *
Omzet (mln.) 22.546,0024.064,0019.771,0023.462,00
EBITDA (mln.) 4.830,005.592,003.652,006.442,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 3.137,003.633,00778,004.483,00
Resultaat voor belasting (mln.) 2.852,003.284,00157,004.334,00
Netto winst (mln.) 1.903,002.166,00-204,003.324,00
Winst per aandeel 3,343,78-0,365,77
Koers winst verhouding 23,1125,11-253,3917,13
Dividend per aandeel 1,601,680,701,24
Dividend rendement 2,07%1,77%0,77%1,25%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2018201920202021
Materiële activa 11.359,0013.269,0011.551,0012.401,00
Immateriële activa 17.459,0017.769,0015.767,0020.762,00
Financiële activa 2.021,004.868,004.437,004.148,00
Vaste activa 32.886,0038.085,0033.612,0039.272,00
Voorraden 1.920,002.213,001.958,002.438,00
Debiteuren 2.588,002.913,001.768,002.376,00
Overige vorderingen 71,00123,00154,0097,00
Liquide middelen 2.903,001.821,004.000,003.248,00
Vlottende activa 9.070,008.419,009.020,009.578,00
Totaal activa 41.956,0046.504,0042.632,0048.850,00
Gewoon kapitaal 14.358,0016.147,0013.392,0017.356,00
Preferent kapitaal -3.689,00-2.771,00
Aandeel van derden 1.182,001.164,001.000,002.344,00
Langlopende schulden 15.966,0016.886,0017.372,0017.056,00
Kortlopende schulden 10.450,0012.307,0010.868,0012.094,00
Totaal passiva 41.956,0046.504,0042.632,0048.850,00

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 80.42585.85384.39482.257
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 570.150573.640575.630575.750
Cashflow per aandeel 7,707,565,457,26
Intrinsieke waarde per aandeel 23,5826,4622,5628,91
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,273,594,043,42
Rendement eigen vermogen (%) 13,2513,41-1,4219,15
Koers einde boekjaar 77,2094,9291,2298,86

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links