Van beleggers
voor beleggers
desktop iconOne Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel Heineken AEX:HEIA, NL0000009165

  • 98,760 18 jun 2021 17:37
  • -1,080 (-1,08%) Dagrange 97,960 - 99,760
  • 1.139.809 Gem. (3M) 499,9K

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 22.029,0026.886,0028.616,0019.771,00
EBITDA (mln.) 4.891,004.976,005.697,003.652,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 3.304,003.283,003.738,00778,00
Resultaat voor belasting (mln.) 2.908,002.852,003.284,00157,00
Netto winst (mln.) 1.935,001.903,002.166,00-204,00
Winst per aandeel 3,393,343,76-0,36
Koers winst verhouding 25,6423,1125,24-253,39
Dividend per aandeel 1,471,601,680,70
Dividend rendement (%) 1,692,071,770,77
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 11.117,0011.359,0013.269,0011.551,00
Immateriële activa 17.670,0017.459,0017.769,0015.767,00
Financiële activa 1.841,002.021,004.868,004.437,00
Vaste activa 32.786,0032.886,0038.085,0033.612,00
Voorraden 1.814,001.920,002.213,001.958,00
Debiteuren 2.605,002.596,002.913,001.768,00
Overige vorderingen 64,0071,00123,00154,00
Liquide middelen 2.442,002.903,001.821,004.000,00
Vlottende activa 8.248,009.070,008.419,009.020,00
Totaal activa 41.034,0041.956,0046.504,0042.632,00
Gewoon kapitaal 13.321,0014.358,0016.147,0013.392,00
Preferent kapitaal -1.718,60-1.859,60-1.584,60-3.689,00
Aandeel van derden 1.200,001.182,001.164,001.000,00
Langlopende schulden 16.055,0015.966,0016.886,0017.372,00
Kortlopende schulden 10.458,0010.450,0012.307,0010.868,00
Totaal passiva 41.034,0041.956,0046.504,0042.632,00

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 80.42585.61085.85384.394
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 576.000576.000576.000575.630
Cashflow per aandeel 6,747,627,535,45
Intrinsieke waarde per aandeel 21,6723,3426,3622,56
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,013,313,604,04
Rendement eigen vermogen (%) 14,5313,2513,41-1,42
Koers einde boekjaar 86,9377,2094,9291,22

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links