Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Heineken AEX:HEIA, NL0000009165

  • 89,240 27 nov 2020 17:35
  • +0,780 (+0,88%) Dagrange 88,420 - 89,460
  • 526.096 Gem. (3M) 648,9K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 20.838,0022.029,0026.886,0028.616,00
Operationele kosten 18.083,0018.677,0019.409,0020.431,00
Afschrijvingen 1.817,001.587,001.693,001.959,00
Bedrijfsresultaat 2.771,003.304,003.283,003.738,00
Resultaat voor belastingen 2.412,002.908,002.852,003.284,00
Belastingen 673,00755,00757,00910,00
Cashflow 1.039,00-49,001.066,00-1.552,00
Nettowinst 1.540,001.935,001.903,002.166,00

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 9.232,0011.117,0011.359,0013.269,00
Immateriële activa 17.424,0017.670,0017.459,0017.769,00
Financiële activa 2.166,001.841,002.021,004.868,00
Vaste activa 31.184,0032.786,0032.886,0038.085,00
Voorraden 1.618,001.814,001.920,002.213,00
Debiteuren 2.303,002.605,002.596,002.913,00
Overige vorderingen 47,0064,0071,00123,00
Liquide middelen 3.035,002.442,002.903,001.821,00
Vlottende activa 8.137,008.248,009.070,008.419,00
Totaal activa 39.321,0041.034,0041.956,0046.504,00
Gewoon kapitaal 13.238,0013.321,0014.358,0016.147,00
Preferent kapitaal -729,60-1.718,60-1.859,60-1.584,60
Aandeel van derden 1.335,001.200,001.182,001.164,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 14.049,0016.055,0015.966,0016.886,00
Kortlopende schulden 10.243,0010.458,0010.450,0012.307,00
Totaal passiva 39.321,0041.034,0041.956,0046.504,00

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 73.52580.42585.61085.853
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 576.000576.000576.000576.000
Winst per aandeel 2,703,393,343,76
Dividend per aandeel 1,341,471,601,68
Cashflow per aandeel 6,456,747,627,53
Intrinsieke waarde per aandeel 21,6621,6723,3426,36
Koers-winstverhouding 26,3925,6423,1125,24
Dividend rendement (%) 1,881,692,071,77
Rendement eigen vermogen (%) 11,6314,5313,2513,41
Koers einde boekjaar 71,2686,9377,2094,92

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare