Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Van Lanschot Kempen NV AEX:VLK, NL0000302636

  • 15,140 7 aug 2020 11:30
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 15,060 - 15,220
  • 7.852 Gem. (3M) 69,5K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet
Operationele kosten 268,70278,94278,15275,78
Afschrijvingen 21,3415,9614,4325,20
Bedrijfsresultaat
Resultaat voor belastingen 85,78120,5179,50119,53
Belastingen 15,9925,5712,0921,11
Cashflow 681,44276,63-353,16-37,18
Nettowinst 65,7489,5174,6392,93

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa
Immateriële activa
Financiële activa
Vaste activa
Voorraden
Debiteuren
Overige vorderingen
Liquide middelen
Vlottende activa
Totaal activa 14.658,8813.980,0114.318,85
Gewoon kapitaal 1.332,861.255,981.210,85
Preferent kapitaal 768,62763,55762,85
Aandeel van derden 16,2612,21105,72
Groepsvermogen 1.349,121.268,191.316,57
Achtergestelde schulden 166,80173,47173,09
Voorzieningen
Langlopende schulden
Kortlopende schulden
Totaal passiva 14.658,8813.980,0114.318,85

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 1.6701.6581.6211.560
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 41.09041.15041.36041.360
Winst per aandeel 1,612,191,822,27
Dividend per aandeel 1,201,451,451,45
Cashflow per aandeel 2,763,2414,4914,60
Intrinsieke waarde per aandeel 31,4330,9528,9327,84
Koers-winstverhouding 12,4111,9410,898,83
Dividend rendement (%) 6,015,547,327,23
Rendement eigen vermogen (%) 4,906,725,947,67
Koers einde boekjaar 19,9826,1519,8220,05

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare