Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Van Lanschot Kempen NV AEX:VLK.NL, NL0000302636

  • 24,600 27 mei 2022 17:35
  • -2,300 (-8,55%) Dagrange 24,400 - 25,150
  • 130.294 Gem. (3M) 62,1K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20182019202020212022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.)
EBITDA (mln.)
Bedrijfs resultaat (mln.)
Resultaat voor belasting (mln.) 79,50119,5354,21178,45
Netto winst (mln.) 74,6392,9343,01136,98
Winst per aandeel 1,822,271,053,35
Koers winst verhouding 10,898,8320,006,57
Dividend per aandeel 1,451,450,702,00
Dividend rendement 7,32%7,23%3,33%9,09%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2018201920202021
Totaal activa 13.980,0114.318,8515.149,0316.306,60
Gewoon kapitaal 1.255,981.210,851.254,481.307,54
Preferent kapitaal 763,55855,78895,66954,32
Aandeel van derden 12,21105,72101,62101,78
Groepsvermogen 1.268,191.316,571.356,101.409,32
Achtergestelde schulden 173,47173,09172,48171,53
Totaal passiva 13.980,0114.318,8515.149,0316.306,60

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 1.6211.5601.5641.654
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 41.36040.97040.99040.910
Cashflow per aandeel 14,4914,7428,6533,22
Intrinsieke waarde per aandeel 28,9328,1129,9029,96
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,690,710,700,73
Rendement eigen vermogen (%) 5,947,673,4310,48
Koers einde boekjaar 19,8220,0521,0022,00

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links