Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel KBC Groep BRU:KBC.BL, BE0003565737

  • 66,360 23 jul 2021 17:35
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 66,060 - 66,740
  • 293.226

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.)
EBITDA (mln.)
Bedrijfs resultaat (mln.)
Resultaat voor belasting (mln.) 3.667,003.310,003.116,001.847,00
Netto winst (mln.) 2.523,002.494,002.433,001.390,00
Winst per aandeel 6,035,985,853,34
Koers winst verhouding 11,799,4811,4617,15
Dividend per aandeel 3,003,501,000,44
Dividend rendement (%) 4,226,181,490,77
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Totaal activa 292.342,00283.808,00290.735,00320.743,00
Gewoon kapitaal 17.402,0017.232,0018.866,0020.030,00
Preferent kapitaal 10.484,00-605,0037,00-88,00
Aandeel van derden 1.400,002.400,001.500,001.500,00
Groepsvermogen 18.802,0019.632,0020.366,0021.530,00
Achtergestelde schulden 3.330,002.402,002.327,002.196,00
Totaal passiva 292.342,00283.808,00290.735,00320.743,00

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 41.87641.62241.05840.863
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 418.000417.000416.000416.000
Cashflow per aandeel 30,77-19,09-5,9263,39
Intrinsieke waarde per aandeel 38,6337,8344,3547,71
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,841,501,511,20
Rendement eigen vermogen (%) 14,5014,4712,906,94
Koers einde boekjaar 71,1156,6867,0657,28

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links