Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

AEX lager van start gegaan, Shell bungelt onderaan

AEX lager van start gegaan, Shell bungelt onderaan
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De AEX index koerste dinsdag kort na de beursgong 0,2 procent lager op 903,13 punten, terwijl de Midkap 0,3 procent prijs gaf.

Onder de hoofdaandelen noteerde olieconcern Shell onderaan met een daling van 1,6 procent. De olieprijzen staan deze week onder druk, nadat OPEC+ afgelopen weekend de huidige productiebeperkingen verlengde tot in 2025, maar daarbij wel ruimte laat voor een aantal leden om hun vrijwillige productiebeperkingen vanaf oktober deels terug te draaien.

Unilever ging aan kop met een stijging van 0,7 procent. 

In de AMX daalde Alfen met 3,5 procent naar 35,30 euro. Berenberg verlaagde het advies voor de laadpalenspecialist van Kopen naar Houden en het koersdoel van 54,00 naar 40,00 euro. 

Berenberg verlaagde ook het koersdoel voor Aalbers. Dit aandeel verloor een half procent.

In de AScX won NX Filtration maar liefst 7,5 procent. NX Filtration zal samen met Bucher Denwel werken aan een oplossing voor het filteren van bier. Bucher kan via de samenwerking met NX zijn productaanbod uitbreiden. NX meldde geen financiële details.

Het volatiele Vivoryon steeg 4,3 procent en Fastned verloor 1,3 procent, net als Pharming.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
AEX kopen verkopen

100% zegt kopen

2 stemmen

AMX kopen verkopen

100% zegt kopen

2 stemmen

ASCX kopen verkopen

100% zegt kopen

1 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.