Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel AMG Critical Materials N.V. AEX:AMG.NL, NL0000888691

  • 21,960 4 mrt 2024 12:35
  • +0,490 (+2,28%) Dagrange 21,440 - 22,020
  • 137.015 Gem. (3M) 261,5K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

(USD) 20192020202120222023 *2024 *2025 *2026 *
Omzet (mln.) 1.188,57937,371.205,091.702,85
EBITDA (mln.) 16,2535,09100,83352,36
Bedrijfs resultaat (mln.) -25,72-9,2457,14307,06
Resultaat voor belasting (mln.) -53,70-31,2822,49274,87
Netto winst (mln.) -48,28-41,6913,77187,59
Winst per aandeel -1,70-1,470,445,87
Koers winst verhouding -12,84-16,6464,055,86
Dividend per aandeel 0,400,200,400,70
Dividend rendement 1,83%0,82%1,42%2,03%
Rendement op geïnvesteerd vermogen
Rendement op eigen vermogen
Vrije kassttroom
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

(USD) 2020202120222023
Materiële activa 551,93693,62797,61
Immateriële activa 43,2144,6841,40
Financiële activa 27,5329,8329,32
Vaste activa 900,05914,66953,05
Voorraden 152,31218,32277,31
Debiteuren 84,62107,68
Overige vorderingen 5,115,897,29
Liquide middelen 207,37346,29347,09
Vlottende activa 538,94785,05919,59
Totaal activa 1.438,991.699,721.872,64
Gewoon kapitaal 115,48268,43490,55
Preferent kapitaal -110,59-96,42-44,87
Aandeel van derden 25,7925,7227,30
Langlopende schulden 955,22939,12897,58
Kortlopende schulden 342,50466,44457,21
Totaal passiva 1.438,991.699,721.872,64

Overige data

2020202120222023
Aantal werknemers 3.0643.3093.423
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 28.43030.96031.930
Cashflow per aandeel 0,692,935,25
Intrinsieke waarde per aandeel 3,868,2714,66
Koers Intrinsieke waarde verhouding 6,333,412,35
Rendement eigen vermogen (%) -36,105,1338,24
Koers einde boekjaar 24,4628,1834,4022,82

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links