Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ben je al abonnee? Log hier in

Dit artikel is alleen voor abonnees.

Verder lezen? Kies uw abonnement
  • Onbeperkt artikelen lezen op IEX.nl

€17,95 / maand

Meest gekozen

€17,95 €15,95 / maand

€17,95 €14,95 / maand

Heijmans is dit jaar al de absolute koploper op het Damrak, maar wordt het nóg mooier?

Heijmans verkocht vooral dankzij de overname van Van Wanrooij flink meer huizen. De stabiele inkomsten nemen toe en er zijn voldoende opdrachten voor de komende tijd.

Premium Heijmans is dit jaar al de absolute koploper op het Damrak, maar wordt het nóg mooier?

In de beknopte trading update van Heijmans voor het derde kwartaal werden geen omzetcijfers gegeven. Wel werd er verteld dat het aantal woningen dat dit jaar werd verkocht steeg naar 2.284 in vergelijking met 1.201 vorig jaar en dat het orderboek met €2,7 miljard aan opdrachten goed gevuld blijft.. Maar dit was met name te danken aan de overname van Van Wanrooij dat 901 woningen verkocht. 

De groei had volgens de CEO veel hoger kunnen zijn. Heijmans heeft namelijk de mogelijkheid om de productiecapaciteit voor woningbouw flink te verhogen en wel met zo’n 4.000 woningen per jaar in de komende jaren. Maar De CEO gaf opnieuw kritiek op de overheid en zei dat het noodzakelijk is om ruimtelijke ordeningsprocedures te vereenvoudigen en vergunningverlening te versnellen. 

Meer onderhoud

Binnen de divisie Werken richt Heijmans zich succesvol op opdrachten die lang doorlopen en stabiele omzet leveren. Dit soort opdrachten maken een steeds groter deel uit van de divisie, al werd niet precies verteld hoeveel. 

Ben je al abonnee? Log hier in

Dit artikel is alleen voor abonnees.

Verder lezen? Kies uw abonnement
  • Onbeperkt artikelen lezen op IEX.nl

€17,95 / maand

Meest gekozen

€17,95 €15,95 / maand

€17,95 €14,95 / maand