'Rek uit koers Corbion'
Gepubliceerd op 15 jul 2016 om 09:40 |
Views: 4.713
25,12
-0,06
(-0,24%)
AMSTERDAM (AFN) - Corbion staat er goed voor, maar het aandeel van het biochemiebedrijf biedt voorlopig minder winstkansen. Dat stelt KBC Securities in een vrijdag gepubliceerd rapport, waarin het advies voor het aandeel wordt verlaagd van accumulate naar hold.
KBC waardeert de positie die Corbion heeft als leidende speler op het gebied van melkzuur, waarbij biologisch afbreekbaar plastic op basis van melkzuur (PLA) een nieuwe groeimotor kan worden. Het bedrijf heeft volgens analist Wim Hoste de grootste efficiencywinst inmiddels echter geboekt, terwijl de winstgroei waarschijnlijk wat zal afzwakken door de stijgende suikerprijs.
KBC nam de hele chemiesector in de Benelux onder de loep en bestempelde AkzoNobel daarbij als zijn 'top pick'.
Koersdoel
Het koersdoel voor het aandeel werd door KBC met 1 euro verlaagd naar 23 euro. Corbion stond vrijdag rond 09.50 uur 3 procent in de min op 21,16 euro. De MidKap stond op dat moment 0,4 procent onder de slotstand van donderdag.
AkzoNobel won in de nagenoeg vlakke AEX-index 0,5 procent, tot 58,94 euro.
Reacties
Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.