Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Comcast ziet aantal breedbandabonnees opnieuw dalen

Comcast ziet aantal breedbandabonnees opnieuw dalen
Beeld: MSB Photo

(ABM FN-Dow Jones) Comcast heeft in het vierde kwartaal van 2025 opnieuw het aantal breedbandabonnees zien dalen, maar de omzet uit draadloos internet wel zien aantrekken. Dit bleek donderdag uit cijfers van de Amerikaanse telecom- en entertainment-onderneming. 

In het afgelopen kwartaal verloor Comcast 181.000 breedbandabonnees in de VS. Daarmee was de daling sterker dan beleggers hadden verwacht.

Ook verloor Comcast in de VS 245.000 abonnees die televisie- of videodiensten afnemen. Dit was wel in lijn met de verwachtingen van Wall Street.

Er kwamen wel 364.000 klanten bij voor de Xfinity Mobile draadloze divisie. Deze groei was minder sterk dan voorzien.

In totaal daalde het aantal klanten met 181.000. Dat was beter dan analisten hadden verwacht, maar in het vierde kwartaal van 2024 gingen er per saldo slechts 58.000 klanten weg.

De omzet uit de streamingdienst Peacock steeg met 23 procent tot 1,6 miljard dollar ten opzichte van een jaar eerder. Het aantal betalende klanten steeg met 22 procent tot 44 miljoen, ruim een miljoen meer dan verwacht.

De omzet uit pretparken trok ook aan. Zo steeg de omzet bij Universal Studios met circa 22 procent tot bijna 2,9 miljard, terwijl de omzet uit alle studios daalde met 7,4 procent tot 3 miljard. 

De totale omzet van Comcast trok met 1,2 procent aan tot 32,3 miljard dollar, hetgeen in lijn was met de verwachtingen. 

De kwartaalwinst kwam uit op 2,2 miljard dollar, ofwel 0,60 dollar per aandeel, tegen 4,8 miljard of 1,24 dollar per aandeel een jaar eerder. Een jaar eerder profiteerde Comcast nog van een belastingvoordeel. 

Exclusief eenmalige posten, bedroeg de aangepaste winst 0,84 dollar per aandeel. Analisten mikten op 0,73 dollar per aandeel en een jaar eerder was deze winst 0,96 dollar.  

Het aandeel Comcast steeg voorbeurs licht. 

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Wall Street wacht lichtgroene opening in aanloop naar inflatiecijfers
  2. Wall Street wacht hogere opening na cijfers Nvidia

IEX sentimentspeiling

Hoe denken bezoekers over deze belegging?

Hoe denk je over dit aandeel?

Sentiment 1 maand

Bullish 0%

Bearish 0%

Sentiment 3 maanden

Bullish 0%

Bearish 0%

Sentiment 1 jaar

Bullish 0%

Bearish 100%

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;