Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Onward behandelt twee nieuwe patiënten

Onward behandelt twee nieuwe patiënten
Beeld: Onward Medical

(ABM FN) Onward Medical heeft twee nieuwe patiënten met een dwarslaesie behandeld met de experimentele ARC-BCI-therapie van het bedrijf. Dit maakte Onward donderdagochtend bekend. 

De ingreep brengt het totaal aantal implantaties bij mensen op zeven en versterkt naar eigen zeggen de leidende positie van het bedrijf in de ontwikkeling van brain-computer interface (BCI)-platforms om gedachtegestuurde beweging te herstellen bij mensen met verlamming.  

"Wij blijven leren uit dit baanbrekende klinische haalbaarheidsonderzoek, waarbij we onze unieke expertise in ruggenmergstimulatie inzetten om beweging na verlamming te herstellen en tegelijk de mogelijke bijkomende voordelen onderzoeken van de integratie van een brain-computer interface", aldus CEO Dave Marver in een toelichting.

"We kijken ernaar uit om meer details te delen in een peer-reviewed context en blijven ons inzetten voor wetenschappelijke nauwkeurigheid."

Het aandeel Onward sloot woensdag op 4,36 euro. 

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Onward Medical kondigt inclusie van eerste deelnemer aan in nieuwe studie
  2. Chippers houden geopolitieke schade voor AEX beperkt

IEX sentimentspeiling

Hoe denken bezoekers over deze belegging?

Hoe denk je over dit aandeel?

Sentiment 1 maand

Bullish 96%

Bearish 4%

Sentiment 3 maanden

Bullish 93%

Bearish 7%

Sentiment 1 jaar

Bullish 88%

Bearish 12%

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;