Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Degroof Petercam haalt Adyen van shortlijst

Degroof Petercam haalt Adyen van shortlijst
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Degroof Petercam heeft Adyen van de shortlijst gehaald. Dit bleek woensdag uit een analistenrapport van de bank.

Na de recente 'underperformance' van het aandeel vindt analist Michael Roeg een plek op de lijst niet langer gerechtvaardigd. Het aandeel daalde dit jaar met 8 procent. "In 2025 bewoog het aandeel scherp beide kanten op na positieve en negatieve verrassingen in kwartaalupdates en cijferrapportages, met name met betrekking tot de autonome omzetgroei", aldus de analist. 

Roeg verwacht niet dat de underperformance nog lang zal aanhouden, waardoor het aandeel niet langer op de shortlijst past. 

Degroof handhaafde woensdag het Houden advies op Adyen met een koersdoel van 1.500 euro. Het aandeel daalde vanochtend met 0,2 procent tot 1.315,80 euro. 

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Adyen nomineert Herna Verhagen als rvc-voorzitter
  2. Gaat de ECB concurreren met Adyen?

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
ADYEN NV

60% is bullish

15 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Eerste post
4 Posts
Omlaag
    Reactie Reactie van: dd20251210
  1. Reactie
  2. Reactie
  3. Reactie Reactie van: dd20251211 Laatste reactie
4 Posts
Omhoog

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.