Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Amazon investeert 1,4 miljard in Nederland

Amazon investeert 1,4 miljard in Nederland
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Amazon wil in de komende drie jaar meer dan 1,4 miljard euro investeren in Nederland, in de ontwikkeling van infrastructuur voor online winkelen en in het cloudbedrijf Amazon Webservices. Dit maakte de Amerikaanse techgigant maandag bekend. 

De extra middelen zullen worden gebruikt om de technologie van de website en de logistiek van de pakketbezorging te verbeteren, het productaanbod uit te breiden, prijzen te verlagen en snellere bezorging.  

Amazon is een belangrijke concurrent voor het Nederlandse bol.com, dat eigendom is van Ahold Delhaize.

"Nederland is een belangrijke groeimarkt voor ons", stelde directeur Eva Faict van Amazon Nederland. "Met deze investeringen kunnen we onze klanten nog beter bedienen, onze diensten verbeteren en tegelijkertijd kansen creëren voor lokale bedrijven om te groeien en Nederlandse ondernemers verder ondersteunen met onze technologie en expertise."

Meer dan 4.500 Nederlandse mkb-bedrijven verkopen momenteel al via Amazon en hebben daarmee een wereldwijd bereik. Amazon heeft meer dan 1.000 mensen in dienst in Nederland, met kantoren in Amsterdam en Den Haag en een sorteercentrum in Rozenburg. 

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;