Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

CM.com verlaagt outlook

CM.com verlaagt outlook

(ABM FN-Dow Jones) CM.com boekte het afgelopen kwartaal een record bedrijfsresultaat, maar de outlook voor heel 2025 werd wel verlaagd.  Dit bleek dinsdag voorbeurs uit de halfjaarcijfers van het techbedrijf uit Breda.

"Ondanks een lastige macro-economische omgeving en aanhoudende wisselkoersschommelingen, hebben we een record-EBITDA behaald en de basis voor toekomstige groei versterkt", aldus CEO Jeroen van Glabbeek in een toelichting.

De omzet daalde in het derde kwartaal met 1 procent op jaarbasis, naar 65,0 miljoen euro, terwijl de brutomarge nipt steeg van 32,2 naar 32,6 procent. De brutowinst viel op jaarbasis 1 procent hoger uit op 21,2 miljoen euro.

De genormaliseerde EBITDA steeg wel overtuigender, van 4,7 naar 6 miljoen euro, een plus van 29 procent. De reguliere EBITDA steeg van 4,7 naar 5,4 miljoen euro.

Outlook

Gezien de huidige markttrends en de aanhoudende valutavolatiliteit verwacht CM.com nu een genormaliseerde EBITDA voor het boekjaar 2025 in de bandbreedte van 18 tot 20 miljoen euro. Eerder werd verwacht dat deze aan de onderkant van de bandbreedte van 22 tot 27 miljoen zou liggen.

Verder verwacht CM.com een toename van de brutowinst in de tweede jaarhelft en lagere operationele kosten, waar eerder een vlakke kostenbasis werd verwacht.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Chippers beleven sterke week op Damrak
  2. CM.com blijft teleurstellen

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
CM.COM

50% is bullish

2 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Eerste post
1 Post
Omlaag
    Reactie Reactie van: dd20251021 Laatste reactie
1 Post
Omhoog

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.