Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

ABN AMRO uitblinker in lichtgroene AEX

ABN AMRO uitblinker in lichtgroene AEX
Beeld: Euronext

(ABM FN-Dow Jones) De Amsterdamse beurs is woensdag licht hoger geopend. Kort na opening van de beurzen, koerste de AEX 0,2 procent hoger op 929,06 punten. 

Onder de hoofdfondsen steeg ABN AMRO na cijfers met 5,5 procent. De bank heeft in het eerste kwartaal een lagere kwartaalwinst geboekt, door lagere rentebaten en hogere kosten, wat niet voldoende werd gecompenseerd door hogere fee-inkomsten. De winstdaling was evenwel kleiner dan analisten hadden verwacht. 

Prosus steeg verder 1,6 procent. UMG leverde juist 1,6 procent in. Bill Ackman stapt uit het bestuur van de platenmaatschappij. 

In de AMX won Basic-Fit 2,9 procent. Het bedrijf is gestart met de inkoop van eigen aandelen tot een bedrag van 40 miljoen euro.  

Inpost verloor 5,2 procent na cijfers. 

Onder de kleinere aandelen won Accsys 1,0 procent. Envipco daalde met 5,3 procent na cijfers en Alfen verloor 2,2 procent.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
AEX kopen verkopen

100% zegt kopen

2 stemmen

AMX kopen verkopen

100% zegt kopen

2 stemmen

ASCX kopen verkopen

100% zegt kopen

2 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.