Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Huizenprijzen bijna 11% hoger dan jaar geleden

Huizenprijzen bijna 11% hoger dan jaar geleden
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De prijs voor een koopwoning is in maart met bijna 11 procent gestegen. Dit bleek dinsdag uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het Kadaster.

De prijzen stegen in maart met 10,6 procent op jaarbasis en met 0,7 procent op maandbasis.

Inmiddels liggen de prijzen al 16 maanden op rij hoger dan een jaar eerder en in maart lagen de prijzen gemiddeld 10,3 procent hoger dan bij de vorige piek in juli 2022.

Het Kadaster maakte bekend dat het in maart 17.211 woningtransacties registreerde. Dat is ruim 6 procent meer dan een jaar eerder. In de eerste drie maanden van 2025 zijn er 51.474 woningen verkocht, bijna 16 procent meer dan een jaar eerder.

In maart was de gemiddelde transactieprijs voor een bestaande koopwoning 467.873 euro.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.