Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

NSI bevestigt outlook na sterke jaarstart

NSI bevestigt outlook na sterke jaarstart
Beeld: NSI

(ABM FN-Dow Jones) NSI heeft in het eerste kwartaal meer winst geboekt door onder meer hogere huurinkomsten, en hield vast aan zijn winstverwachting voor het hele jaar. Dit maakte het vastgoedbedrijf donderdag voorbeurs bekend.

Het eerste kwartaal was een vrij stabiel kwartaal voor NSI. De nadruk van het team lag vooral op verhuur, de herontwikkeling van Alexanderpoort en het monitoren van acquisitiemogelijkheden, zei CEO Bernd Stahli in een toelichting. 

De EPRA-winst per aandeel steeg in het afgelopen kwartaal op jaarbasis van 0,35 euro naar 0,42 euro per aandeel, een plus van 18,0 procent.

De netto-huurinkomsten stegen met 8,6 procent tot 13,0 miljoen euro, en de vergelijkbare huurinkomsten stegen met 9,6 procent. 

De kostenratio, exclusief de directe kosten van leegstand, daalde van 30,3 naar 25,5 procent.

Outlook

NSI handhaafde donderdag de verwachting voor 2025 van een EPRA-winst per aandeel van 2,05 tot 2,15 euro.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. First Sponsor vergroot belang in NSI verder
  2. Meer leegstand bij NSI, maar goede vooruitzichten

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
NSI kopen verkopen

71% zegt kopen

7 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.