Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Deutsche Bank verlaagt koersdoel Aperam

Deutsche Bank verlaagt koersdoel Aperam
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Deutsche Bank heeft het koersdoel voor Aperam verlaagd van 40,00 naar 38,00 euro, maar handhaafde het koopadvies. Dit bleek maandag uit een sectorrapport van analist Bastian Synagowitz in reactie op de Amerikaanse importheffingen.

Hoewel de grootste zorgen volgens Synagowitz inmiddels zijn weggenomen, zijn er nog steeds flinke zorgen over de vraag.

De analist verlaagde zijn EBITDA-verwachtingen voor de Europese staalsector in 2026 met gemiddeld 7 procent. Maar indien het tot een recessie komt, dan zal de druk op de winstontwikkeling groter zijn, waarschuwde Synagowitz.

Aperam blijft samen met Acerinox en Voestalpine de sectorfavorieten van Deutsche Bank.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. ING beloond voor cijfers in nagenoeg groene AEX
  2. Hoe veilig is het dividend van Aperam?

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Aperam kopen verkopen

67% zegt kopen

6 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.