Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

CTP plaatst voor €1 miljard aan groene obligaties

CTP plaatst voor €1 miljard aan groene obligaties
Beeld: CTP

(ABM FN-Dow Jones) CTP heeft voor 1 miljard euro aan groene obligaties geplaatst. Dit maakte de logistieke vastgoedinvesteerder maandag nabeurs bekend.

Het gaat om een dubbele tranche met twee benchmarkobligaties van 500 miljoen euro met looptijden van respectievelijk 6 en 10 jaar.

De zesjarige obligatie werd uitgegeven tegen een vaste coupon van 3,625 procent en de tienjarige obligatie tegen een vaste coupon van 4,25 procent.

De gemiddelde schuldkosten kwamen uit op 4,0 procent, terwijl de gemiddelde schuldlooptijd van CTP werd verlengd van 5,0 jaar naar 5,3 jaar.

De uitgifte zag een goede vraag van investeerders, wat de belangstelling voor het sterke kredietprofiel van CTP weerspiegelt, aldus het bedrijf, dat de opbrengst zal aanwenden voor de financiering of herfinanciering van obligaties.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. CTP sluit Samurai-lening af
  2. Jaarcijfers en prognose CTP aan de lichte kant

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
CTP kopen verkopen

100% zegt kopen

3 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.