Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Amerikaanse olievoorraden gedaald

Amerikaanse olievoorraden gedaald
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De voorraden ruwe olie in de Verenigde Staten zijn vorige week gedaald, terwijl de voorraden benzine juist fors zijn gestegen. Dit bleek woensdag uit cijfers van het Amerikaanse energieagentschap EIA.

In de week eindigend op 6 december daalden de voorraden ruwe olie met 1,4 miljoen vaten naar 422,0 miljoen vaten.  

De benzinevoorraden stegen met 5,1 miljoen vaten naar 219,7 miljoen vaten en de voorraden stookolie en diesel liepen ook op, met 3,2 miljoen vaten naar 121,3 miljoen vaten. 

De capaciteitsbenutting van de raffinaderijen daalde van 93,3 naar 92,4 procent.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.