Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

AEX vlak van start gegaan

AEX vlak van start gegaan
Beeld: Euronext

(ABM FN-Dow Jones) De AEX index koerste donderdag kort na de beursgong vrijwel onveranderd op 892,00 punten, terwijl de Midkap 0,2 procent won.

Onder de hoofdaandelen won Prosus ruim een procent. Verzekeraar NN Group was de grootste daler met een verlies van 1 procent, nadat Goldman Sachs én Deutsche Bank het aandeel verwijderden van hun kooplijst. 

In de AMX won Van Lanschot Kempen 2,0 procent. Alfen verloor 1,3 procent. 

In de AScX won Ebusco ruim 3 procent. 

Avantium daalde 15 procent naar 1,73 euro. Avantium haalde met succes 11,2 miljoen euro op met de uitgifte van 6,38 miljoen aandelen. Deze nieuwe aandelen werden geplaatst tegen een prijs van 1,75 euro, een korting van circa 14,5 procent.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
AEX kopen verkopen

50% zegt kopen

2 stemmen

AMX kopen verkopen

100% zegt kopen

2 stemmen

ASCX kopen verkopen

100% zegt verkopen

2 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.