Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

FSMA eist verhoging overnamebod op Euronav

FSMA eist verhoging overnamebod op Euronav
Beeld: Euronav

(ABM FN) Toezichthouder FSMA heeft besloten dat de biedprijs van CMB op Euronav moet worden verhoogd. Dit maakte de beurswaakhond dinsdagochtend bekend.

De biedprijs op Euronav, inmiddels omgedoopt tot CMB.Tech, dient te worden verhoogd met 0,52 dollar per aandeel.

Dit betekent ook dat er een nabetaling moet komen ten gunste van de aandeelhouders die reeds op het bod waren ingegaan tijdens de aanvaardingsperiode, die liep van 14 februari 2024 tot 15 maart 2024.

Daarnaast moet CMB het bod, inclusief de verhoging van 0,52 dollar per aandeel, heropenen zodat aandeelhouders alsnog hun aandelen kunnen aanmelden. Rekening houdend met reeds uitgekeerde dividenden, wordt de biedprijs 12,66 dollar per aandeel.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
CMB.TECH

100% is bullish

1 stem

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;