Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ease2pay boekt licht lagere omzet

Ease2pay boekt licht lagere omzet

(ABM FN-Dow Jones) Ease2pay heeft in de eerste helft van 2024 een licht lagere omzet geboekt, ondanks een forse stijging van de platformomzet. Dit bleek woensdagavond uit de halfjaarcijfers van het aan het Damrak genoteerde bedrijf.

Het bedrijf boekte een 7 procent lagere omzet van 1,3 miljoen euro, in vergelijking met 1,4 miljoen euro in dezelfde periode een jaar eerder.

De platformomzet steeg evenwel met 31 procent van 967.000 euro in de eerste helft van 2023, naar 1,3 miljoen euro het afgelopen halfjaar. De overige omzet, uit de verkoop van stroom en apparatuur, daalden, zoals voorzien, met 84 procent van 476.000 euro naar 76.000 euro.

Onder de streep resteerde een verlies van 514.000 euro, tegen een verlies van 888.000 euro een jaar eerder.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. SENS Holding kleiner in Ease2pay
  2. JDE Peet's kent goede week op rood Damrak

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
Ease2pay N.V.

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;