Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Media: banken tuigen financiering op voor overname consumententak Sanofi

Media: banken tuigen financiering op voor overname consumententak Sanofi
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Banken en andere kredietverstrekkers maken zich klaar om voor meer dan 10 miljard euro aan financiering te verstrekken voor een overname van de divisie gezondheidsproducten voor consumenten van de Franse farmareus Sanofi. Dit meldde persbureau Bloomberg dinsdag op basis van bronnen.

Een kerngroep van verschillende banken tekende afgelopen weekend financieringsverplichtingen voor 7,5 miljard tot 7,8 miljard euro, aldus Bloomberg. Ze zullen ook ongeveer 1,2 miljard euro aan doorlopende kredieten verstrekken.

Private kredietverstrekkers zijn ondertussen bezig met het optuigen van een achtergestelde lening ter waarde van van ongeveer 1,5 miljard tot 2 miljard euro om de overname te financieren, schreef het persbureau verder.

Het in New York gevestigde overnamebedrijf Clayton Dubilier & Rice concurreert met de Franse rivaal PAI Partners om de Sanofi-tak, volgens Bloomberg. De eerste wordt geadviseerd door Citigroup, terwijl PAI wordt geholpen door JPMorgan Chase, aldus twee van de bronnen.

Sanofi wilde tegenover Bloomberg niet reageren op het bericht, maar herhaalde wel dat het bedrijf verschillende scenario’s voor de betreffende divisie overweegt, waaronder een verkoop of een beursnotering.

Woordvoerders van CD&R, PAI, JPMorgan en Citi weigerden commentaar te geven aan Bloomberg.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Sanofi kondigt omvangrijk aandeleninkoopprogramma aan
  2. Sanofi lanceert omvangrijk inkoopprogramma eigen aandelen

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
Sanofi

Gerelateerd

Reacties

Eerste post
1 Post
Omlaag
    Reactie Reactie van: dd20240924 Laatste reactie
1 Post
Omhoog

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;