Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

London Tunnels geeft weer aandelen uit

London Tunnels geeft weer aandelen uit
Beeld: London Tunnels

(ABM FN-Dow Jones) London Tunnels heeft inschrijvingen ontvangen voor 150.000 nieuwe gewone aandelen. Dit maakte de Amsterdamse beursnieuweling vrijdagavond bekend.

De aandelen worden op 2 Britse pond per stuk geplaatst en zullen vanaf 10 september verhandelbaar zijn op Euronext.

Na deze uitgifte heeft London Tunnels bijna 3 miljoen aandelen uitgegeven sinds het verkrijgen van de notering op 27 juni. In totaal staan er dan circa 68,5 miljoen aandelen uit.

Het bedrijf wil kapitaal aantrekken voor de exploitatie van de Kingsway Exchange Tunnels als toeristische trekpleister. Daar is naar schatting de komende één tot twee jaar 20 tot 30 miljoen pond voor nodig, zei London Tunnels eerder.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;