Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Nieuwe testresultaten Philips bevestigen eerdere uitkomsten

Nieuwe testresultaten Philips bevestigen eerdere uitkomsten
Beeld: Philips

(ABM FN-Dow Jones) Philips heeft het onderzoek naar de gezondheidsrisico's bij zijn DreamStation-systemen One en Go ook afgerond, en net als bij de eerste generatie apparaten levert het afbrokkelen van de schuimlaag geen extra gezondheidsrisico's op. Dit meldde het bedrijf dinsdag.

Het betreft de testen van de apparaturen die niet werden schoongemaakt met ozon, maar Philips meldde dinsdag ook dat de eerste generatie apparaten die wel met ozon werden schoongemaakt ook geen extra risico's opleverden, hoewel het schuim wel eerder kapot gaat. De verwachting van Philips is dat dit ook zal gelden voor de One en Go, hoewel die onderzoeken nog bezig zijn.

Inmiddels is nu 95 procent van alle apparaten onder de veiligheidsmelding onderzocht, en dat zijn de eerste generatie DreamStation, System One en DreamStation Go.

De onderzoeksresultaten zijn voorgelegd aan de relevante toezichthouders, waaronder de Amerikaanse FDA.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is leverancier van beursnieuws, -video en -data, zowel voor real-time handelsplatformen en dealingrooms als voor online en offline media uitgaven. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Philips Koninklijke 60% zegt kopen 15 stemmen

Gerelateerd

Reacties

3 Posts
| Omlaag ↓
  1. forum rang 7 Jalen 16 mei 2023 09:09
    De FDA moet toch wel van goede huize komen om dit naast zich neer te leggen.

    Het zou wat zijn, als niet alleen grote schadeclaims uitblijven, maar ook de voorzieningen hiervoor niet gebruikt hoeven te worden. En geïnvesteerd kunnen worden, of uitgekeerd kunnen worden etc.

    Blij dat ik niet short zit in dit aandeel. En dat ik geen verkoopadvies heb gegeven voor Philips.
3 Posts
|Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Philips Koninklijke

19,406 22 sep
-0,078 -0,40%
Premium

Cijfers Philips ontsierd door teruglopende order intake

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Inloggen Ontdek IEX Premium

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links