Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

TIE breidt contract met Duitse GIZ uit

TIE breidt contract met Duitse GIZ uit
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) TIE Kinetix heeft het contract met de Duitse overheidsinstelling Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit uitgebreid. Dit maakte TIE dinsdagochtend bekend.

Het bestaande contract wordt vervangen door een nieuw vierjarig contract met een waarde van 1,7 miljoen euro.

De instelling wil met behulp van TIE een flinke stap zetten in het verder digitaliseren van de documentuitwisseling en papier zo veel mogelijk uitbannen.

Bron: ABM Financial News

Vanaf Beursplein 5 volgt de redactie van ABM Financial News de ontwikkelingen op de beurzen, en de Amsterdamse effectenbeurs in het bijzonder, op de voet. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
TIE Kinetix 67% zegt kopen 3 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

TIE Kinetix

18,300 31 mei
-0,300 -1,61%

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links