Ontvang nu dagelijks onze kooptips!
word abonnee
sluiten ✕
China maakt ondanks coronacrisis werk van handelsdeal met VS
Door
op zondag 12 april 2020
Views: 5.365
Prima ondanks alle misere doet China toch wel hun best.
Top charmeoffensief, goodwill kweken in de wereld, doen ze goed, hihi.
China wil de goederen kwijt die ze nu op voorraad hebben liggen
China wilde nooit een handelsoorlog die wilde Trump. Het is uiteraard geen nieuws dat men in China die nog steeds niet wil. We gaan in no-time een explosie zien van handelsoorlogen en restricties. De USA voorop en velen volgen.
ik hoop dat us in november een nieuwe president kiest, dan laat Trump een land met chaos later met nog meer schulden, hou eindelijk zijn groot mond, en weer knapt een democratische president op.
[quote alias=plof® id=12310204 date=202004121543] China wilde nooit een handelsoorlog die wilde Trump. Het is uiteraard geen nieuws dat men in China die nog steeds niet wil. We gaan in no-time een explosie zien van handelsoorlogen en restricties. De USA voorop en velen volgen. [/quote China met nog altijd heel scherp in het oog gehouden worden ; Trump heeft hen zo maar niet op het matje geroepen .Ja hoe de wereld er nu gaat uit zien weet niemand . maar dat de kaarten geschud gaan worden staat vast . Hoe bekakt gaat Europa hier uitkomen .
Vermoed dat Trump zo vlug mogelijk de economie op gang gaat brengen . Voor hem is dit uiterst belangrijk . Hoeveel doden dat dat gaat kosten weten we niet ?
[Modbreak IEX: Gelieve op de inhoud van uw berichten te letten, bericht is bij dezen verwijderd. Waarschuwing.]
Windmee schreef op 12 april 2020 17:23 :
ik hoop dat us in november een nieuwe president kiest, dan laat Trump een land met chaos later met nog meer schulden, hou eindelijk zijn groot mond, en weer knapt een democratische president op.
Democraten bakken er minder van dan Republikeinen...
De vorige kreeg de Nobelprijs in z’n schoot geworpen en vergat later de rode lijn in Syrië. Geen respect voor Barak Obama....
Joh maak je niet druk. Binnenkort gooien de chincs al die dollar treasury bills op de markt en dan is het klaar. Maakt het meteen ook niet meer uit of daar de idioot Trump zit, aap Obama of killary Clinton.
Danielle DiMartino Booth in a sit-down with Patrick Bet-David — Is The Next Great Depression Here?www.youtube.com/watch?v=g8gKvViFcCM
er zijn er blijkbaar die willen dat de Chinezen de absolute macht gaan veroveren ? Ik niet hoor .
suske wiet schreef op 12 april 2020 22:59 :
er zijn er blijkbaar die willen dat de Chinezen de absolute macht gaan veroveren ?
Ik niet hoor .
het is niet willen of wel willen, het gaat gebeuren, het is kwestie van tijd.
Dan gaan we wel anders piepen
Aantal posts per pagina:
20
50
100