Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Philip Morris stopt met sigaretten in Berlijn

BERLIJN (AFN) - Tabaksreus Philip Morris stopt begin volgend jaar met de productie van sigaretten in zijn fabriek in Berlijn. Daardoor komen zo'n 950 medewerkers op straat te staan. Het Amerikaanse bedrijf trekt ruim tweehonderd miljoen uit voor een sociaal plan waardoor de winstprognose voor heel het jaar omlaag gaat.

Volgens Philip Morris produceert de Berlijnse fabriek dit jaar circa 40 miljard sigaretten. De fabriek gaat door met de productie van andere tabakswaren.

De nieuwe winstprognose gaat uit van een winst per aandeel van minstens 4,53 dollar, tegen een eerder gecommuniceerde 4,73 dollar.

De tabaksfabrikant heeft net als zijn branchegenoten last van de teloorgang van de traditionele sigarettenmarkt. Mede om hieraan het hoofd te bieden, kwam Philip Morris onlangs met sigarettenalternatief IQOS. Dat is een elektronisch apparaatje dat tabakssticks verhit maar de tabak niet verbrandt.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
Philip Morris International

Gerelateerd

Reacties

Eerste post
2 Posts
Omlaag
    Reactie Reactie van: dd20191104
  1. Reactie Laatste reactie
2 Posts
Omhoog

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;