Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Forum AMG Critical Materials N.V. NL0000888691

Koers (€) |
35,860  
Range | 34,86 - 36,46
0,000   (0,00%)
Volume
162.786
Bied
36,240
Laat
36,240
AMG

AMG 2026

Eerste post
2.227 Posts
Laatste
Omlaag
    Reactie Reactie van: dd20251231
  1. Reactie
  2. Reactie
  3. Reactie
  4. Reactie
  5. Reactie
  6. Reactie
  7. Reactie
  8. Reactie
  9. Reactie
  10. Reactie Reactie van: dd20260101
  11. Reactie
  12. Reactie
  13. Tesla wil productie in Grünheide verder opschalen .

    Tesla is van plan om de productie in zijn fabriek in Grünheide in 2026 te verhogen na een gestage groei in 2025.
    Tesla vraagt goedkeuring voor een tweede uitbreidingsfase van de fabriek in Grünheide en wil in 2027 volledige productiecapaciteiten voor batterijcellen hebben.

    Tesla wil de productie in 2026 verder verhogen.
    De productie in de fabriek is het afgelopen jaar elk kwartaal gestaag gegroeid en heeft de oorspronkelijke prognoses bereikt, verklaart fabrieksmanager André Thierig aan het Duitse Handelsblatt.
    Hij verwacht een verdere groei in het nieuwe jaar.

    Momenteel produceren de ongeveer 11.000 werknemers in de fabriek in Brandenburg ongeveer 5.000 voertuigen per week, of ongeveer 250.000 voertuigen per jaar.

    Prestaties op de markt
    Is de Duitse markt voor elektrische auto’s opnieuw gegroeid.

    Fabrieksuitbreiding blijft een prioriteit voor Tesla. Thierig bevestigde dat ze een eerste goedkeuring hebben gekregen voor de capaciteitsverhogingen.

    Medio december kondigde Tesla aan dat het van plan is om in Duitsland de capaciteit voor de productie van complete batterijcellen op te bouwen, met een beoogde productiecapaciteit van acht gigawattuur per jaar vanaf 2027.

    www.handelsblatt.com/unternehmen/indu...
  14. Reactie
  15. quote:

    Lamsrust schreef op 31 december 2025 09:16:

    CHINA ANNOUNCES POLICIES FOR PASSENGER VEHICLE TRADE-IN SUBSIDIES UP TO 20,000 YUAN IN 2026 -GOVERNMENT STATEMENT.

    De Chinese BOVAG baas kan zijn recente uitspraken actualiseren.
    Uitstel van executie voor de veel te vele Chineze EV fabrikanten.

    Goed voor de verkoop van EVs wereldwijd wel (en dus voor AMG).
  16. Reactie
  17. Reactie Reactie van: dd20260102
  18. Reactie
  19. Reactie
  20. Reactie
  21. Reactie Laatste reactie
  22. quote:

    Lamsrust schreef op 31 december 2025 09:16:

    CHINA ANNOUNCES POLICIES FOR PASSENGER VEHICLE TRADE-IN SUBSIDIES UP TO 20,000 YUAN IN 2026 -GOVERNMENT STATEMENT.

    De Chinese BOVAG baas kan zijn recente uitspraken actualiseren.
    Voor mij is dit een teken aan de wand, dat chinese overheid toch weer de subsidies bovenhaalt om EV aankopen te stimuleren, nochtans had diezelfde overheid kort geleden gemeld dat de chinese EV autoindustrie geen subsidies meer ging krijgen vanaf 2026, dus waarom deze plotse ommezwaai, loopt het toch nog niet ze lekker in China ivm EV aankopen vraag ik me af.

    Ik zal AMG aankopen als die onder de 28€ zakt voor een beperkt bedrag en anders laat ik het aan mij voorbij gaan.
2.227 Posts
Laatste
Omhoog

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.

Forumregels | Lees hier het forumreglement

Kwaliteit boven kwantiteit

Lever een duidelijke en constructieve bijdrage aan de discussie. Kwaliteit trekt kwaliteit aan.

Blijf ontopic

beperk je reactie tot het onderwerp van het forumdraadje en haal er geen andere zaken bij.

Respecteer je medemens

Een afwijkende visie op een bedrijf rechtvaardigt geen persoonlijke aanvallen. Reageer op de inhoud van iemands argumenten, niet op de persoon;