Ontvang nu dagelijks onze kooptips!
word abonnee
sluiten ✕
"De koers van Just Eat Takeaway doet pijn aan mijn ogen"
Categorie: Podcast
, Beurs vandaag , Redactioneel
Door
op vrijdag 21 april 2023
Views: 47.861
Het cijferseizoen is met de kwartaalresultaten van ASML en Just Eat Takeaway echt van start gegaan. Het zal u niet verbazen dat deze twee bedrijven in deze IEX-BeleggersPodcast uitgebreid aan bod komen.
Hoewel de focus ligt op het cijferseizoen, bespreken we ook het marktsentiment en de inkoopmanagersindices. Deze inkoopmanagersindices geven immers een beeld van hoe het met de Europese economie is gesteld.
Wat vooral opvalt, is dat de PMI's voor de dienstensector er goed bij liggen, maar dat er in de industrie sprake is van een stevige terugval. In deze podcast bespreken we waarom de markt vooral kijkt naar de inkoopmanagersindices voor de industrie en niet naar die voor de dienstensector - terwijl de dienstensector een groter onderdeel vormt van onze economie.
Verder komen de volgende onderwerpen aan bod:
Flow Traders verdient minder geld met de obligatiehandel dan verwacht
Waarom de magere orderintake van Flow Traders ons geen zorgen baart
Aandeleninkoopprogramma Just Eat Takeaway komt op het verkeerde moment
Exor
Einde coronapandemie leidt tot omzetstagnatie bij CM.com
Beleggingscasus Tesla niet meer intact
Netflix
Het uitroken van aandeelhouders
Goud en zilver
Korte update Beter Bed
Kiek op de grafiek: Unilever
Niels Koerts is beleggingsanalist bij IEX. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde
beleggingen. Klik hier voor een overzicht van de beleggingen van de IEX-redactie.
Wij informeren u graag over ons rendement.
IEX heeft de laatste jaren sterk geïnvesteerd in onze Beleggersdesk. Onze kooptips hebben een gemiddeld rendement per tip opgeleverd van ruim +25% .
Een gedetailleerd overzicht van alle kooptips en de gevolgde berekening is te vinden op de rendementenpagina .
Met een abonnement op IEX heeft u altijd als eerste toegang tot onze analyses en kooptips. U leest deze al vanaf 2,41 per week. Word nu abonnee en profiteer van 30% korting!
Geen woord over alle mateloos irritante nieuwe reclames? Ze zullen het commentaar wel niet hebben gelezen..... door alle reclames.....
Installeer een browser als DuckDuckGo of Brave. In ieder geval werkt dat op een Android mobiel goed. Geen reclame meer. Ik weet dat de schoorsteen moet roken, hoor. Maar op deze manier jaag je gebruikers gewoon weg.
De dagkoers schreef op 21 april 2023 15:19 :
Installeer een browser als DuckDuckGo of Brave.
In ieder geval werkt dat op een Android mobiel goed. Geen reclame meer.
Ik weet dat de schoorsteen moet roken, hoor. Maar op deze manier jaag je gebruikers gewoon weg.
Welke reclames bedoel je? Met premium nergens last van
Heb geen last van reclame, maar ben wel premium lid!
Goed om te overwegen. Maar tot die tijd gebruik ik een reclameonderdrukkende browser.
Martin Crum, Pharming. Duurt wel heel erg lang!
Denk dat er de afgelopen 2 maanden behoorlijk extra werk op het bordje van Martin en Niels heeft gelegen. Goed te horen dat per 1 mei de vervanger van Paul van start gaat.
Einde coronapandemie leidt tot omzetstagnatie bij CM.com Meteen de grootste winnaar vandaag 4,4%. Heb het niet kunnen horen maar dan zijn ze toch positief over CM.com
Wat vooral pijn doet aan mijn ogen is de belachelijke hoeveelheid reclames. Gebruikerservaring is echt 0 op deze manier..
Elke keer dat gezeur en gepromoot van just eat take away weten we nu wel . Veel belangrijker is eens te kijken wat er met llithium gisteren gebeurde is chili . De regering besloot om de mijnen te natiolatiseren . Gevolg -6% tot -20% van diverse aandelen. Het begin ook van een domino effect voor de gehelde wereldhandel
En_Hausse schreef op 22 april 2023 08:22 :
Wat vooral pijn doet aan mijn ogen is de belachelijke hoeveelheid reclames. Gebruikerservaring is echt 0 op deze manier..
Ik heb het ook nog eens getest in de Firefox browser. Daar ook nul reclame. In Firefox ook YouTube zonder reclame en op de achtergrond spelend. Ook heel fijn. Op een Android telefoon.
Waarom krijgt Tesla Strong buy en flow traders een buy bij groter opwaarts potentieel?
GOUD, ZILVER OF toch.... PLATINA? Goud en zilver zijn de laatste maanden behoorlijk gestegen, terwijl platina, voornamelijk als belangrijke industrie grondstof opmerkelijk genoeg, een stuk minder tot iets meer dan de helft, van de goudprijs kost.Dus daar zit nog potentie.Platina was in het verleden namelijk bijna altijd duurder dan goud. Op sommige momenten zelfs twee keer zo duur! Waarom koopt D.N.B. geen goedkoop platina, als monetaire reserve, al was het maar als schaars industrie metaal? Denk na over de Oekraïne oorlog kosten, Chinese dreigingen, energie transit, inflatie, extreme loonverhogingen, onbetaalbare import gelukzoekers kosten, vergrijzing kosten, bijna €.300.000 miljard wereldschuld, waarvan alleen al het rijkste land, U.S.A. $.32.000 miljard. In een drukpers tijdperk kunnen schaarse strategische grondstoffen als buffer voorraad de valuta ondersteunen en gelijk als gehamsterde basis grondstoffen voor industriële toepassing opgeslagen worden in tijden van spanningen en krapte. Of heeft D.N.B. en de politiek zo weinig visie en volhard zij haar middeleeuwse (alleen) goud-opslag beleid? Of zie ik het niet goed?
Die Niels is de hele tijd zijn eigen posities aan het promoten, zelfs nu via TA. Ik krijg meer en meer een hekel aan deze podcast.
Tradingmate schreef op 23 april 2023 00:42 :
Die Niels is de hele tijd zijn eigen posities aan het promoten, zelfs nu via TA.
Ik krijg meer en meer een hekel aan deze podcast.
niet zozeer promoten maar hij is op zijn vriendelijkst wat 'overenthousiast' en op zijn slechts 'narcistisch' bezig..... Hij heeft de markt jaartje verslagen en paar goede zetten gemaakt. Als je echter langer volgt zie je minimaal net zoveel enorm slechte adviezen als goede, dus lijkt puur gokken. Alleen gaat dan 'cognitieve dissonantie' optreden, het is normaal dat Niels dit zelf niet ziet....zit ingebakken in onze hersenen
Tradingmate schreef op 23 april 2023 00:42 :
Die Niels is de hele tijd zijn eigen posities aan het promoten, zelfs nu via TA.
Ik krijg meer en meer een hekel aan deze podcast.
Heb zelfs mijn abonnement er uit geslingerd vanwege het ingenomen getuit over zijn talrijke missers, gebaseerd op zijn rekenkunde. Een baantje bij de belastingdienst zou waarschijnlijk meer talent bij Koerts kunnen blootleggen.
Wordt het niet weer eens tijd om Niels te bevragen over zijn adviezen mbt Philips? was buy toen het omlaag ging en is strong sell nu het stijgt.
eric schreef op 22 april 2023 10:35 :
Elke keer dat gezeur en gepromoot van just eat take away weten we nu wel . Veel belangrijker is eens te kijken wat er met llithium gisteren gebeurde is chili . De regering besloot om de mijnen te natiolatiseren . Gevolg -6% tot -20% van diverse aandelen. Het begin ook van een domino effect voor de gehelde wereldhandel
maar is dit nu juist positief of negatief voor AMG?
Aantal posts per pagina:
20
50
100