Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel Alfen N.V. AEX:ALFEN.NL, NL0012817175

  • 93,000 22 okt 2021 13:36
  • -0,500 (-0,53%) Dagrange 91,700 - 94,300
  • 28.016 Gem. (3M) 136,3K

Sectorvergelijking

Kerncijfers

20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 74,34101,89143,16189,01
EBITDA (mln.) 4,022,6513,9123,84
Bedrijfs resultaat (mln.) 2,42-0,088,6417,35
Resultaat voor belasting (mln.) 2,29-0,287,8216,58
Netto winst (mln.) 1,72-0,265,6211,99
Winst per aandeel 0,09-0,010,280,57
Koers winst verhouding -1.231,0058,71144,91
Dividend per aandeel
Dividend rendement
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 4,437,1916,3624,06
Immateriële activa 3,959,1611,2213,60
Vaste activa 8,8316,5327,7337,81
Voorraden 3,499,5214,4119,99
Debiteuren 17,5428,7533,8623,96
Overige vorderingen 0,580,49
Liquide middelen 0,850,1352,34
Vlottende activa 21,0339,7048,90108,75
Totaal activa 29,8656,2276,63146,55
Gewoon kapitaal 6,816,9413,0574,23
Preferent kapitaal -0,26-0,265,6211,99
Langlopende schulden 2,718,7814,6418,43
Kortlopende schulden 20,3440,5148,9453,89
Totaal passiva 29,8656,2276,63146,55

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 207352464571
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 20.00020.00020.00020.890
Cashflow per aandeel 0,07-0,080,700,96
Intrinsieke waarde per aandeel 0,340,350,653,55
Koers Intrinsieke waarde verhouding 35,4825,2023,25
Rendement eigen vermogen (%) 25,29-3,7943,1116,15
Koers einde boekjaar 12,3116,4482,60

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links