Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Alfen N.V. AEX:ALFEN, NL0012817175

  • 81,700 20 jan 2021 16:04
  • -1,100 (-1,33%) Dagrange 80,600 - 84,400
  • 162.814 Gem. (3M) 208K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 61,5274,34101,89143,16
Operationele kosten 59,9271,92101,97134,52
Afschrijvingen 1,201,602,735,27
Bedrijfsresultaat 1,612,42-0,088,64
Resultaat voor belastingen 1,532,29-0,287,82
Belastingen 0,390,57-0,022,19
Cashflow 0,07-2,64-5,853,95
Nettowinst 1,141,72-0,265,62

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 3,164,437,1916,36
Immateriële activa 3,093,959,1611,22
Financiële activa 0,000,000,000,00
Vaste activa 6,668,8316,5327,73
Voorraden 3,763,499,5214,41
Debiteuren 11,1017,5428,7533,86
Overige vorderingen 0,000,000,580,49
Liquide middelen 1,410,000,850,13
Vlottende activa 16,2721,0339,7048,90
Totaal activa 22,9329,8656,2276,63
Gewoon kapitaal 5,086,816,9413,05
Preferent kapitaal -0,85-0,26-0,265,62
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2,712,718,7814,64
Kortlopende schulden 15,1420,3440,5148,94
Totaal passiva 22,9329,8656,2276,63

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 186207352464
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 20.00020.00020.00020.000
Winst per aandeel 0,060,09-0,010,28
Dividend per aandeel 0,000,00
Cashflow per aandeel 0,140,07-0,080,70
Intrinsieke waarde per aandeel 0,250,340,350,65
Koers-winstverhouding -1.231,0058,71
Dividend rendement (%) 0,000,00
Rendement eigen vermogen (%) 22,3225,29-3,7943,11
Koers einde boekjaar 12,3116,44

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare