Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Alfen N.V. AEX:ALFEN.NL, NL0012817175

  • 94,700 26 sep 2022 17:36
  • -0,220 (-0,23%) Dagrange 92,760 - 96,360
  • 87.510 Gem. (3M) 94K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20182019202020212022 *2023 *2024 *2025 *
Omzet (mln.) 101,89143,17189,01249,73
EBITDA (mln.) 2,4113,8823,8436,20
Bedrijfs resultaat (mln.) -0,088,6517,3527,69
Resultaat voor belasting (mln.) -0,287,8216,5826,70
Netto winst (mln.) 0,265,6311,9921,45
Winst per aandeel -0,010,280,570,99
Koers winst verhouding -1.231,0058,71144,9189,14
Dividend per aandeel
Dividend rendement
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2018201920202021
Materiële activa 7,1916,3624,0624,96
Immateriële activa 9,1711,2213,6017,85
Vaste activa 16,5327,7337,8143,12
Voorraden 9,5214,4119,9941,58
Debiteuren 18,8523,9823,9647,02
Overige vorderingen 0,580,490,01
Liquide middelen 0,850,1352,3447,28
Vlottende activa 39,7048,90108,75151,07
Totaal activa 56,2376,63146,55194,18
Gewoon kapitaal 6,9413,0574,2396,32
Preferent kapitaal -0,265,6311,9921,45
Langlopende schulden 8,7914,6418,4317,92
Kortlopende schulden 40,5148,9453,8979,95
Totaal passiva 56,2376,63146,55194,18

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 410497571636
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 20.00020.00020.89021.690
Cashflow per aandeel -0,080,700,960,49
Intrinsieke waarde per aandeel 0,350,653,554,44
Koers Intrinsieke waarde verhouding 35,4825,2023,2519,87
Rendement eigen vermogen (%) 3,7943,1116,1522,27
Koers einde boekjaar 12,3116,4482,6088,25

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links