Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Aandeel Alfen N.V. AEX:ALFEN.NL, NL0012817175

Laatste koers (eur) Verschil Volume
16,905   -0,685   (-3,89%) Dagrange 16,885 - 17,630 238.313   Gem. (3M) 456,6K

Ontvang onze analyses en kooptips al voor 11,75 per maand

Laptop en smartphone met IEX.nl erop. Advies iconen zweven er omheen: koop Shell, koop Pharming, verkoop ING

Onze adviezen zijn alleen toegankelijk voor abonnees

Wilt u op de hoogte blijven van onze gefundeerde analyses en kooptips?
Neem dan nu een abonnement op IEX Premium!

Bekijk aanbieding

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

20202021202220232024 *2025 *2026 *2027 *
Omzet (mln.) 189,01249,73439,88504,48 Premium Premium Premium Premium
EBITDA (mln.) 23,8436,2078,4756,09 Premium Premium Premium Premium
Bedrijfsresultaat (mln.) 17,3527,6967,7541,86 Premium Premium Premium Premium
Resultaat voor belasting (mln.) 16,5826,7066,7738,48 Premium Premium Premium Premium
Netto winst (mln.) 11,9921,4553,0529,68 Premium Premium Premium Premium
Winst per aandeel 0,570,992,451,37 Premium Premium Premium Premium
Koerswinstverhouding 144,9189,1434,3744,00 Premium Premium Premium Premium
Dividend per aandeel Premium Premium Premium Premium
Dividendrendement Premium Premium Premium Premium
Rendement op geinvesteerd vermogen Premium Premium Premium Premium
Rendement op eigen vermogen Premium Premium Premium Premium
Vrije kasstroom Premium Premium Premium Premium
2020202120222023
Materieleactiva 24,0624,9633,5652,55
Immaterieleactiva 13,6017,8523,5328,62
Vasteactiva 37,8143,1258,6881,47
Voorraden 19,9941,58131,82150,78
Debiteuren 23,9647,02
Overigevorderingen 0,010,05
Liquidemiddelen 52,3447,2822,842,07
Vlottendeactiva 108,75151,07262,40314,50
Totaalactiva 146,55194,18321,07395,97
Gewoonkapitaal 74,2396,32150,58179,61
Preferentkapitaal 11,9921,4553,0529,68
Langlopendeschulden 18,4317,9218,5825,65
Kortlopendeschulden 53,8979,95151,91190,70
Totaalpassiva 146,55194,18321,07395,97
2020202120222023
Aantalwerknemers 571636893931
Aantaluitstaandeaandelenx1000 20.89021.69021.70021.720
Cashflowperaandeel 0,960,490,020,26
Intrinsiekewaardeperaandeel 3,554,446,948,27
Koers intrinsiekewaardeverhouding 23,2519,8712,137,29
Rendementeigenvermogen 16,1522,2735,2316,53
Koerseindeboekjaar 82,6088,2584,2060,28

Ook interessant voor u