Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel GrandVision AEX:GVNV.NL, NL0010937066

  • 28,400 22 okt 2021 17:35
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 28,400 - 28,450
  • 7.563 Gem. (3M) 40,2K

Sectorvergelijking

Kerncijfers

20172018201920202021 *2022 *2023 *
Omzet (mln.) 3.449,863.720,984.039,313.480,99
EBITDA (mln.) 574,68563,13956,07747,25
Bedrijfs resultaat (mln.) 365,02337,32323,9759,59
Resultaat voor belasting (mln.) 350,02318,97274,559,23
Netto winst (mln.) 227,93216,28178,48-66,89
Winst per aandeel 0,900,850,70-0,26
Koers winst verhouding 23,6622,5139,17-98,08
Dividend per aandeel 0,320,330,35
Dividend rendement 1,50%1,73%1,28%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 488,58516,78532,691.806,38
Immateriële activa 1.654,341.615,551.561,151.410,24
Financiële activa 1,201,091,010,87
Vaste activa 2.205,752.229,243.683,173.362,37
Voorraden 349,74330,50356,26310,41
Debiteuren 166,99140,30149,18140,76
Overige vorderingen 6,428,9431,7632,22
Liquide middelen 164,68138,26162,90155,31
Vlottende activa 850,52784,90860,72791,15
Totaal activa 3.056,273.014,134.543,894.153,52
Gewoon kapitaal 1.039,071.162,451.177,151.058,78
Preferent kapitaal -148,96-157,05-167,62-223,70
Aandeel van derden 81,4890,0187,1195,74
Langlopende schulden 614,69564,381.658,601.513,57
Kortlopende schulden 1.321,021.197,291.621,031.485,43
Totaal passiva 3.056,273.014,134.543,894.153,52

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 31.80232.40034.14333.542
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 254.440254.440254.440253.710
Cashflow per aandeel 1,341,763,452,97
Intrinsieke waarde per aandeel 3,764,244,284,17
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,664,516,416,11
Rendement eigen vermogen (%) 21,9418,6115,16-6,32
Koers einde boekjaar 21,3019,1327,4225,50

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links